FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Mārtiņa Burbuļi

LIELI ziepju burbuļi Tavās kāzās
Visa Latvija
Pakalpojuma apraksts

Mārtiņa Burbuļi

Kur kāzas un svinības, tur, līdzās dzirkstoša dzēriena burbuļiem, lieliski iederas arī lielu ziepju burbuļu radīšanas prieks kopā ar Mārtiņa Burbuļiem!

Mūsu galvenā doma - pamēģināt pašam ir daudz interesantāk nekā vērot no malas. Tieši tāpēc piedāvājam lielo ziepju burbuļu atrakciju, kuras laikā burbuļu radīšanas prieks pieejams ikvienam dalībniekam. Mūsu burbuļu rīki ir viegli un ērti lietojami ikvienā vecumā!

Burbuļu atrakciju iespējams izmantot gan kā izklaidi viesiem, gaidot Jaunā pāra un vedēju ierašanos, gan kā kopīgu un relaksētu aktivitāti, gan arī kā lielisku fonu un aksesuāru jaunajam pārim kāzu fotosesijā. 

Visērtāk burbuļošanas atrakciju izbaudīt brīvā dabā, taču, ja laika apstākļi ir nepiemēroti izklaidei zaļumos, tikpat jautrus burbuļu priekus varam noorganizēt arī telpās. Turklāt tikai telpās ir iespējams katram pašam nokļūt lielā burbuļa iekšpusē!

Papildus iepriekšminētajam, labprāt piedāvājam visu burbuļošanai nepieciešamo iznomāt. Nomas saņemšanas brīdī izstāstīsim un parādīsim kā rīkoties ar inventāru, un pieredze liecina, ka bez burbuļiem vēl neviens nav palicis!

Esam elastīgi un atsaucīgi, tādēļ labprāt sadarbojamies gan ar vedējiem, gan kāzu organizatoriem. 

Plānojot kāzu izklaides, atcerieties par Mārtiņa Burbuļiem! ;)

Tiekamies!

Video

Krāsains prieks pelēkā dienā
Saulrieta burbuļi
Burbuļu radīšanas brīnums
Burbuļdūms
Burbuļi burbulī

Jautā e-pastā!

captcha