FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Martandi

Martandi

kāzu izklaidējošā mūzikas darbnīca
Visa Latvija
+371 27422333
welcome@martandi.com

Absolūts jaunums mūzikas izklaides sfērā. Ar vienkāršu kontrolieru – klucīšu palīdzību jebkurš cilvēks kļūst par mūzikas radītāju jeb Dj. Kā tas darbojas? Zem katra no kontrolieriem ir uzlīmēts QR kods, ko nolasa dators, novietots zemāk, viesiem neredzams. Katrs kods ir unikāls ar savu skaņu banku. Kontrolieri ir sadalīti 4 sadaļās:  bass, melodija, bungas un vokāls. Katrā sadaļā ir 10 dažādas skaņu bankas. Liekot  klucīšus uz speciālas virsmas, sāk skanēt ritmiska mūzika. Kombinējot klucīšus, no katras sadaļas pa vienam, rodas patiesi unikāla un profesionāla mūzika. Ierīce spēj izveidot vairāku miljonu kombināciju, kas neabšaubāmi norāda par tās unikalitāti. Miksējot skaņas, dators savieno tās vienā plūsmā tā, ka patiešām nav iespējams atšķirt, vai to dara profesionāls Dj vai cilvēks bez zināšanām mūzikas lauciņā.

Ierīce ir personalizējama un pat vairākos veidos. Sākot ar kontrolieriem, tie var būt jebkurš sadzīves priekšmets, kam apakšā var pielīmēt QR uzlīmi 4x4cm lielumā. Kontrolierus varam aplīmēt ar jaunlaulāto iniciāļiem vai kādu citu personīgu vizuālo materiālu. Ierīces ārējo apvalku, izgatavotu no backlit materiāla un izgaismotu no iekšpuses, ir iespējams apdrukāt ar Jūsu izvēlēto materiālu. Visbeidzot, pašiem vai profesionāliem mūziķiem ir iespējams ierakstīt īsus džinglus un tos iekļaut vokāla sadaļā, lai pasākumu padarītu īpaši personīgu.

Muzikālā darbnīca lieliski iederas kāzu viesu vidū, sagaidot jauno pāri ierodamies svinību vietā, vai arī kā otrās dienas izklaide. Tā var kalpot par izklaidi, sarīkojot improvizētu Dj sacensību viesu starpā.

Martandi muzikālā darbnīca tiek piedāvāta kopā ar atraktīvu darbnīcas vadītāju, kurš parāda, kā tā darbojas un aicina viesus to uzspēlēt. Tiek piedāvāts arī tehniskais nodrošinājums – skandas, pults un statīvi.

VIDEO
  • Darbnīca darbībā
  • Darbnīca darbībā