FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Smaržu darbnīca BONNE

Smaržu darbnīca BONNE

lieliska aktivitāte un dāvana kāzu viesiem

Kā smaržo agrs vasaras rīts, kā daba pēc lietus? Smarža spēj atsaukt atmiņā mirkļus un veidot spēcīgas asociācijas.Lai jūsu svētkus padarītu īpašus, piedāvājam jūsu kāzās noorganizēt smaržu darbnīcu! Smaržu darbnīcā katrs viesis izveidos savu unikālo smaržu, ko iepildīs skaistā flakonā. Darbnīcu vadīs profesionāls parfimērs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi.

Kā notiek smaržu darbnīca?

Smaržu pasaule ir daudzveidīga un pārsteigumiem bagāta. Katram aromātam ir sava nokrāsa, noturība un raksturojums. Lai smaržu pasauli ne vien ieelpotu, bet arī iepazītu un izprastu, darbnīcu iesāksim ar stāstu par aromātiem un to īpašībām.

Darbošanās “darbnīcā”

No dažādām izejvielām un plaša klāsta aromātu, izvēloties sev tīkamākos un tos savienojot, veidosiet savu unikālo smaržu buķeti. Parfimērs darbošanās procesā gan konsultēs, gan palīdzēs nonākt pie vēlamā rezultāta. Visi materiāli, kā arī smaržu pudelīte, kurā iepildīsiet savu aromātu, būs nodrošināti. Ņemot vērā, ka katrs aromāts būs īpašs – pašu veidots, katram  viesim būs iespēja tam dot arī sevis izvēlētu nosaukumu.

Jaunajam pārim piedāvājam smaržu darbnīcā izveidot dāvanu viens otram. Tas būs piedzīvojums, kurā no dažādiem aromātiem izveidosiet tieši to smaržu buķeti, ar ko jums asociējas mīļotais. Smaržu iepildīsiet skaistos flakonos.

Ar mums sazinies: Tālrunis: 29857754, e-pasts: bonnelab@gmail.com

Vairāk uzzini: Facebook; bonnelab.blogspot.com

Pārsteidz un iepazīsti smaržu pasauli!