FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Viesturs Vizulis

citādāks kāzu vadītājs
1. Vakara atmosfēras vadīšana

Ko nozīmē netradicionālas, citādas kāzas – tādas, lai nav kā parasti ? Tas nozīmē spontanitātes garu, improvizācijas elpu gaisā un nevienu pašu spēli ar baloniem, avīzēm vai burkāniem.

Vakara atmosfēras vadītājs Viesturs no Rīgas Improvizācijas teātra piedāvā kāzu vakara neoficiālo daļu aizvadīt vieglā vakara šova formātā. Svinēšana katru reizi ir unikāla, jo rodas uz vietas, pateicoties klātesošo kreativitātei un vakara gaita tiek balstīta jaunā pāra īpašajās iezīmēs.

Viesiem paliek brīva izvēle. Izdzīvot noskaņu, vērojot to no malas vai arī ar aktīvu iniciatīvu un savu personību būt vakara stūrakmenim. Nekas nav obligāti un viss ir viegli, jo ir taču svētki.

P.S
Ja kāds vēlas uzspēlēt dejošanu ar avīzes locīšanu vai burkānu stafeti, nevaram palīdzēt – tās būs jāorganizē pašiem.

Precīzākas sarunas klātienē pie kafijas krūzes vai pa tālruni 26879213.

2. Improvizācijas teātra izrāde – svinību sastāvdaļa

Rīgas Improvizācijas teātris piedāvā ierasties kāzās un uzspēlēt negaru, svinību garam atbilstošu izrādi. Dažās no etīdēm tiek iesaistīti jaunlaulātie un kāzu viesi.

Improvizācijas teātris ir skatuves žanrs, kurā teatrālas ainas tiek acumirklī izspēlētas pēc skatītāju ierosinātiem personāžiem, raksturiem un vides.

Rīgas Improvizācijas teātris apvieno pieredzējušus improvizatorus, kuri līdzdarbojušies arī citu improvizācijas teātru sastāvos.