FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Valdis Sils

kāzu rīkotājs un vadītājs

+371 29334583
valdis.sils@gmail.com
Sveiki,

Esmu Valdis Sils, vīrietis labākajos gados, kura sirdī mājo improvizācijas teātri un pasākumu veidošana, vadīšana. Jau vairākus gadus pēc kārtas vasarās man ir tā laime atkausēt smaidu mīlestības svētku svinētāju sejās, vadot kāzas.

Redzēt mani regulāri var Rīgas Improvizācijas teātra vakaros “Ar šarmu pret karmu”, dzirdēt - Radio SWH radījumā “Svētdienas bole”, bet draudzīgi aprunāties - piezvanot uz sludinājumā norādīto numuru. Varu pieslēgt arī angļu mēli, ko esmu ieguvis, mācoties improvizācijas mākslu vējainajā Čikāgā.

Bieži esmu kopā ar Jāni Rozenvaldu (tur nav nekas divdomīgs), mēs vienkārši kopā vadām pasākumus pa labsajūtas ceļiem.

Vēl mana sirds met prieka kūleņus, skatoties vācu filmas, bet dvēsele pasmaida, klausoties Martas Ritovas dziesmas.

Taču par to, kā vadu kāzas, vislabāk spēj pateikt paši pāri:

„Kāzas ir svētki, kuros aizkustinājuma asaras mijas ar prieka asarām. Pateicoties Valdim, mūsu kāzās dominēja tās otras, kad jāsmejas, turot vēderu. :) Viesi bija sajūsmā, un mēs paši arī. Ar Valdi kā vakara vadītāju trāpījām desmitniekā. Gaisotne bija brīva, atraisīta, bet tajā pašā laikā bija gan konkursiņi, gan citi viesu izkustināšanas veidi, kas piepildīja laiku – turklāt ļoti atraktīvi un radoši. Liels paldies arī par pārsteigumu!”

/Inga un Rihards/

„Saka, ka neesot perfektu kāzu vadītāju, bet... tas, kas to apgalvo, šoreiz patiešām kļūdās, jo acīmredzot nav izbaudījis to jautrības un pozitīvo emociju kokteili, ko spēj radīt abi puiši.:) Viņi ir apburoši savā brīvībā improvizēt, gana fleksibli uz vietas pielāgoties apstākļiem un pat viesu noskaņojumam, kā arī ieteikt kādu oriģinālu domu vakara aktivitātēm. Galu galā viņi spēj sasmīdināt un uzjautrināt pilnīgi visus, likt smieties līdz asarām un aizmirst tos standarta kāzu scenārijus, kas tik daudziem ir apnikuši. No sirds iesaku visiem, kas kāzas vēlas nosvinēt kā varen jautru ballīti, pēc kuras paliek tikai foršas emocijas un atmiņas! :)”

/Dace un Juris/

„Tiekoties ar jums un pārrunājot pasākuma nianses pirms kāzām, mums jau uzreiz radās pārliecība, ka viss būs ļoti labi, ka varam Jums uzticēties un ka spēsiet atvērt mūs - ne tik atraktīvos kurzemniekus. Bet, ziniet, Jūs pārspējāt visas mūsu gaidas... :) Bez liekuļošanas varu apgalvot, ka visi, pilnīgi visi, viesi bija par Jums sajūsmā. Jūs esat savā īstajā vietā. :)”

/Dace un Jānis/

„Paldies Valdim par atraktīvo un jautro pasākumu mūsu kāzās! Izkustēšanās no ērtajiem krēsliem bija tieši laikā! Jautri, nepiespiesti, atmiņā paliekoši un spilgti!! P.S. Vedēji bija sajūsmā par pirmskāzu komunikāciju.”

/Gunta un Gatis/

„Pasākumu vadītāji Jānis Rozenvalds un Valdis Sils ļoti enerģiski un ātri radīja jautru un pacilātu vakara gaisotni. Mūsu kāzu laikā viesi ļoti ātri atraisījās un atbrīvojās, radās sajūta, ka vakara vadītāji ir no mūsu pašu draugu vidus un viesiem ir jau sen pazīstami. Vadītāju atraktivitāte un sirsnīgais humors iedrošināja pat noslēgtākos cilvēkus (līgavaiņa onkuli :)) piedalīties spēlēs un atrakcijās. Pateicoties Jānim un Valdim, mūsu kāzas mums paliks ilgi atmiņā.”

/Linda un Ivars/

„Bija lieliska gaisotne visa vakara garumā, izdevās sasmīdināt pat sarūgušākos viesus.
Netradicionāla pieeja tik tradicionālam pasākumam. Pārspēja gaidīto. Izcils asprātis.”

/Ilze un Kalvis/