FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Edgars Varaņickis

kāzu un pasākumu vadītājs
Visa Latvija
+371 2916****Parādīt Facebook
Visa Latvija

+371 2916****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Edgars Varaņickis

Kāzas un pasākumus mēs vadām tandēmā - Es un Koferis.

Jūs jautāsiet: "Kas ir Koferis?" Koferis ir koferis, kas glabā sevī visneiedomājamākās lietas plānam B. Un tie, kuri ir bijuši labā ballītē, zina, ka plāns A dzīvo tikai uz papīra, bet plāns B pielavās no visām pusēm kā pārsteiguma dāvana, un padara lielo dienu par īpašu piedzīvojumu visiem. Galvenais ir laicīgi aizmirst par plānu A un mesties nezināmajā kopā ar visiem. Tieši tāpēc es uz pasākumiem dodos kopā ar Koferi, kas ir klusiņš, nosvērts, bet prot izsniegt pareizo instrumentu īstajā laikā un vietā.

Nav jau tā, ka mēs nedraudzējamies ar plānu A, es teiktu - pat ļoti draudzējamies, bet lielākoties tikai pirms pasākuma, kad viss ir jāsastrukturizē un jāsaplāno. Bet svinību dienā tas mēdz palikt uz papīra, ko ir saliedējis lietus, uzkārsējusi saule, ieķēries garajā foto sesijā vai sirsnīgajās sarunās, ko plans A nevarēja paredzēt.

Ja arī Jūs esat gatavi upurēt plānu A negaidītu situāciju priekšā, lai saglabātu un uzlabotu Jūsu lielo dienu, domāju, ka mums kopā izdosies lielisks piedzīvojums.

Vai gadījumā šis nebūs mans pirmais pasākums un kāzas? Nē, kopā ar Koferi esam novadījuši vairākus simtus pasākumus un ātri nonācām pie secinājuma, ka pasākumos ir jābūt disciplinētiem, atbildīgiem - to visu ietērpjot humora un viegluma apskāvienos, par prioritāti liekot jaunā pāra un viesu labsajūtu.

Jautā e-pastā!

captcha