FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Aleksander Zinko - pasākumu vadītājs

EN | RU valodā
Visa Eiropa
+44745041****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Visa Eiropa

+44745041****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Aleksander Zinko - pasākumu vadītājs

Sveiki! Esmu Aleksander, Latvijā dzimušais brits, kas pēdējos gadus to vien dara, ka vada kāzu ceremonijas, kāzu svinības un organizē pasākumus Latvijā un Lielbritānijā. 

Jau kopš bērnības neesmu vairījies no publikas uzmanības, spēlēju skolas teātrī, piedalījos Jautro un Atjautīgo Kluba komandā, biju komandas galvenais autors. Mēs ar Liepājas komandu pat uzstājāmies ārvalstīs. Vēlāk Lielbritānijā nodibināju savu stand-up klubu, kur uzstājos kopā ar citiem komiķiem. Tādējādi droši varu teikt, ka man ir liela uzstāšanās pieredze un labas improvizatora prasmes.

Vadu kāzas, jubilejas, korporatīvos pasākumus, labdarības vakarus, dažādus izklaides pasākumus (karaoke, viktorīnas, utt.) Esmu vadījis kāzas Anglijā, Skotijā, Itālijā, Īrijā, Kiprā, Spānijā un Baltijas valstīs.

Man patīk būt cilvēku vidū un radīt emocijas. Tas iedvesmo! Nebaidos uzņemties risku, un man patīk izaicinājumi!
Brīvi runāju angļu valodā. Ja plānots, ka pasākumā piedalīsies angļu valodā runājoši viesi, tad strādāšu tā, lai viņi justos brīvi.

Priecāšos, ja mēs sazināsimies. Darīšu visu, kas manos spēkos, lai radītu jums neaizmirstamus svētkus!

Jūsu,
Aleksander Zinko

WhatsApp

Jautā e-pastā!

captcha