FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Anita Skuja

Ar mīlestību veidoju Jums svētkus!
Uzvaras prospekts 17-20, Baloži, LV – 2128
+371 2202****Parādīt Mājas lapa Mājas lapa / Facebook
Uzvaras prospekts 17-20, Baloži, LV – 2128

+371 2202****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Anita Skuja

Šodien cilvēce ir iekāpusi jaunā laimetā. Laikmetā, kas nāk ar milzīgām pārmaiņām ne tikai dažādu tehnoloģiju jomā, bet iekšējās pasaules pārvērtēšanas ziņā. Un jūs jautāsiet, kāds te sakars ar kāzu vadīšanu? Atbilde ir milzīga, jo nākotni šodien mēs radām paši. Un šajā laikmetā ieguvēji būs tie, kas laulību veidos 100% uz patiesām, dziļām, mīlestībā veidotām attiecībām. Tieši tāda arī būs manis vadītā Jūsu kāzu diena. Diena, kurā viss būs norganizēts, par visu būs padomāts, tajā pat laikā būs būs svinīgi, viegli un rotaļīgi. 

Vadu kāzas, kurās ir iekļautas latviešu tradīcijas un maksimāli tiek iesaistīti viesi. Kāzās var būt gan manis izdomāti konkursi, atrakcijas, teatralizēti uzvedumi, stafetes, gan sen aizmirstas pagalma rotaļas. Mana pieredze rāda to, ka spēle ir brīnišķīgs instruments, kas cilvēkus lieliski atbrīvo un saliedē. Kāzas vadu kopā ar savu vīru, dīdžeju Egonu. Strādājam tandēmā un viens otru brīnišķīgi papildinam. Es esmu atbildīga par vakara vadīšanu, Egons par skaņas, mūzikas, gaismas un tehnisko nodrošinājumu. Mums abiem patīk  dažādība, laimīgi un priecīgi cilvēki, vieglums attiecībās un labs humors. Izvēloties mūs, Jūs saņemsiet augstu kvalitāti par demokrātisku cenu!

Visu informāciju un atsauksmes variet atrast mājas lapā www.anitaskuja.lv.
Bet tiem, kuri ir kāzu dāvanas meklējumos jaunajam pārim vai pārim, kas gatavojās svinēt kāzu jubileju, iesaku uzdāvināt manis radīto spēli JUBILĀRS. Tā ir spēle, kas noderēs ne tikai jaunlaulātajiem, pāriem ar stāžu, bet arī tiem, kas tikko uzsākuši attiecības un vēlas iepazīt viens otru labāk! Kur un kā spēlēt šo ārkārtīgi vienkāršo spēli, uzzināsiet mājaslapā: www.jubilars.lv.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha