FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Raimonds Dunke un Māris Krastiņš - Fortitude

palīdzēsim Jūsu lieliskajai dienai būt vēl lieliskākai
Rīga, visa Latvija
+371 2936****Parādīt , +371 2230****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Rīga, visa Latvija

+371 2936****Parādīt

+371 2230****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Raimonds Dunke un Māris Krastiņš - Fortitude

SIA Fortitude sevī ir apvienojusi jaunus, talantīgus un atraktīvus cilvēkus, kas palīdzēs Jūsu lielajai dienai būt vēl lieliskākai. Esam ieinteresēti sasniegt rezultātu un kopīgi ar Jums piepildīt Jūsu vēlmes attiecībā uz kāzu dienu!
 
Piedāvājam:
 
  • vakara vadītājus Jūsu lielajam notikumam (vadām gan latviešu, gan angļu valodā);
  • scenārija izveidi;
  • DJ kāzām un citiem pasākumiem;
  • kāzu foto;
  • floristes pakalpojumus;
  • pasākumu apskaņošanu.

Informācija par vadītājiem:

Raimonds Dunke

"Reiz sapratu, ka pasākumus patīk ne tikai organizēt, bet arī vadīt, paņēmu mikrofonu savās rokās un nostājos pasākumu epicentrā. Gadiem ejot sakrājies gana liels skaits vadīto pasākumu, no kuriem lielākais bijis Krievijā, Lužņiku stadionā – Ielu Vingrošanas Pasaules kausa fināls. Man svarīgi ir tas, lai visi pasākuma apmeklētāji un viesi paliek apmierināti ar notiekošo. Katrs pasākums ir īpašs notikums arī man, jo daru to no sirds un ar pilnu atdevi. Kāzas ir man tuvākais pasākums, jo to laikā ir iespējams uzlādēt gan viesus, gan arī sajust šīs svarīgās dienas enerģiju atpakaļ."

Māris Krastiņš

"Esmu jauns, jautrs un atraktīvs, un tieši tādi arī ir manis vadītie pasākumi. Viena no manām spēcīgākajām īpašībām – es labi izjūtu viesus, kas ļauj man uzreiz pielāgoties situācijai. Labi saprotos kā ar bērniem, tā arī ar gados vecākiem viesiem. Ļoti labi pārzinu latviešu, angļu un krievu valodas. Vienmēr cenšos radīt draudzīgu un brīvu atmosfēru, lai abas ģimenes savā starpā labāk varētu sapazīties un satuvināties visa vakara gaitā. Esmu par labām un atraktīvām aktivitātēm, kurās dalību var ņemt jebkurš."
 

Atsauksmes:
Raimonds ir profesionālis ar fantastiski pozitīvu attieksmi pret savu darbu! Jau pēc pirmās tikšanās reizes sapratāmies un zinājām, ka esam izdarījuši pareizo izvēli! Atvērts un pozitīvs, viesi jautāja, vai viņš ir mums kāds draugs, jo iejutās kompānijā ļoti ātri un panesās uz visiem jokiem. Lielākais paldies viņam par to, ka neskatoties uz to, ka viss mazliet ieilga, viņš palika ilgāk un pagaidīja, kamēr būs laiks un novadīja pēdējās aktivitātes! Izvēloties Raimondu vakars būs jautrs, izdevies un Jums nevajadzēs, par kaut ko, satraukties, jo visu jau būs pārņēmis viņš savās rokas! Paldies Raimondam, ka piedalījās mūsu svētkos! (Ieva un Jānis Rudzutaki)

Ar vīru mums nebūt negāja viegli atrast savu kāzu vadītāju, taču, kad satikām Raimondu, uzreiz zinājām, ka JĀ tas ir priekš mums. Raimonds izstāstīja aptuveno vakara plānu, taču neatklājot arī visas detaļas, ar kurām vēlāk viņš mūs pārsteidza kāzu dienā. Arī sadarbība ar vedējiem noritēja bez problēmām. Viesu namā Raimonds sagaidīja kāzu viesus, aizpildot brīvo laiku, lai viesi aiz garlaicības netupētu pa stūriem. Kopā ar kāzu viesiem tika saorganizēta superīga mūsu sagaidīšanas dziesma/priekšnesums, kam arī sekoja pārējās aktivitātes. Liels pluss bija arī tas, ka Raimonda aktivitātēs nekur nefigurēja jēlības, kas redzētas citās kāzās. Viss bija pārdomāts uz saplānots līdz niansei. Darbu viņš tiešām dara ar aizrautību un dzirksteli acīs. Patika arī tas, ka viņš nav no tiem vadītājiem, kurš pēc pusnakts pazūd. Mums vēl pēc kūkas griešanas bija pārsteiguma aktivitāte. :) Kopumā varam teikt tikai pozitīvo un pat jau vairāk kā mēnesi pēc kāzām, atceros visu ar smaidu. Paldies, Raimond! (Maija un Emīls)

Māris ir viens no labākajiem kāzu vadītājiem. Kad meklējām vadītāju savai īpašajai dienai, vēlējāmies, lai svinībām būtu atraktīvs vadītājs. Tā nu mūsu ceļi krustojās ar Māri, kurš šiem pienākumiem piegāja ar atvērtu prātu un lielisku plānu. Aktivitātes, kas paredzētas plaša vecuma amplitūdai kombinācijā ar labu humora izjūtu ir trāpījums desmitniekā! Kas nav mazsvarīgi – Māris neforsēja ar aktivitātēm vienā laidā, bet ļāva gan mums, gan viesiem izbaudīt vakaru tā, kā bijām vēlējušies. (Agnese un Gints)

Ja vienā vārdā būtu jāraksturo Māra vadītās kāzas, tad šis vārds būtu – lieliski. Jau pirmajā tikšanās reizēm sapratām, ka būsim uz viena viļņa. Mums ar vīru galvenais bija, lai viesi ir izklaidētu, taču vakara gaitā neparādītos jēlas aktivitātes, kā piemēram, balonu plēšanas, dejošanas uz avīzēm utt.. Māris bija sarūpējis plašu aktivitāšu sarakstu, ko zinājām tikai daļēji, jo daļu viņš vēlējās paturēt noslēpumā, un labi vien, ka tā :). Mēs ar Māra darbu esam ļoti apmierināti un no sirds iesakām ar viņu sadarboties arī citiem. (Juta un Dainis)

Jautā e-pastā!

captcha