FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Anete Bendika

pieredzējusi improvizācijas teātra aktrise, kāzu vadītāja
Rīga, visa Latvija | LV | EN
+371 2820****Parādīt Facebook
Rīga, visa Latvija | LV | EN

+371 2820****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Anete Bendika

Esmu Anete Bendika, pieredzējusi improvizācijas teātra aktrise, kura priecāsies vadīt jūsu kāzas. Lielas un mazas, greznas vai pļavas vidū – galvenais, lai visi justos brīvi un labi, par ko arī rūpējos. Improvizācijas teātrī gūtā pieredze tiek likta lietā gan sagaidot viesus, gan vadot aktivitātes, kuras ļauj drošākajiem būt uzmanības centrā un klusākajiem piedalīties, tajā nenonākot.

Satiekoties ar jauno pāri, iepazīstamies un izrunājam visus “jā” un “nē” viņu ideālajam kāzu dienas scenārijam. Palīdzu ar padomu un vakara scenārija izveidošanu, ņemot vērā jaunā pāra redzējumu un vēlmes. Man tuva ir folklora, tādēļ mičošanā labpāt aicinu līdzi folkloras kopu, lai tā notiktu pēc senām tradīcijām, taču varu vadīt mičošanu arī pēc jaunā pāra idejām un vēlmēm.

Līdzšinējā pieredze ir devusi daudz skaistu atmiņu un rūdījumu ar smiekliem tikt ārā arī no visnegaidītākajām situācijām. Kāzas vienmēr ir piedzīvojums!

Priecāšos iepriecināt jūs!

Kāzas varu vadīt latviski un / vai angliski.

Ja vēlies sadarboties ar mani, tad raksti ziņu uz anete.bendika@gmail.com vai zvani 28207632.

Jautā e-pastā!

captcha