FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Svētku aģentūra "Svētku bode"

pilna servisa svētku organizēšana un noformēšana, dekorāciju izgatavošana, dekorāciju noma, fotorekvizīti
Rēzekne
+371 2919****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Rēzekne

+371 2919****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Svētku aģentūra "Svētku bode"

Kas ir mūsu svētku aģentūras Svētku bode darbs un talants? Tas ir prieks sagādāt cilvēkiem prieku... Radīt svētku sajūtu pāri ikdienišķajam... Likt cilvēkiem priecāties un smaidīt – gan sīkumos, gan lielās lietās... Lai uzjundītu svētku sajūtu sirdī un rosinātu vēlmi SVINĒT DZĪVI! Un tas ir bezgala skaisti – radīt svētkus un darīt cilvēkus laimīgus! Ikdiena kļūst par svētkiem, pateicoties īstajai atmosfērai... Kas to rada? Vissīkākās detaļas, kas liek acīm mirdzēt... Lielas detaļas, kas aizrauj elpu un ļauj sajust, ka svinam dzīvi!!! Tas ir arī svētku noformējums un daudz, daudz kas cits!!! Tā ir mūsu sirdslieta, domu lidojums un fantāzija, ko nedrīkst likt rāmjos, lai rodas TAS – svētku brīnums! 

Prieks, kur tu rodies? Mazos ikdienas sīkumos un priecīgos lielu svētku brīžos... Svinēsim dzīvi jau šodien, jo tā mums ir tikai viena! 

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha