FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kaspars Radziņš

kāzu vadītājs un dīdžejs
Visa Latvija
+371 2934****Parādīt Facebook
Visa Latvija

+371 2934****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Kaspars Radziņš

Sveiki foršās līgaviņas un brašie līgavaiņi!

Priecājos un paldies, ka esat iegriezušies manā profilā. Iesākumā apsveicu ar lēmumu “iestūrēt” Laulības ostā un papildināt stipro ģimeņu skaitu.
 
Kā teica kāds austurumu gudrais – Dari darbu, kas Tev patīk un Tev nekad nebūs jāstrādā! Tieši šī frāze vislabāk raksturo mani! Es gūstu baudu no jautri un interesanti novadītā pasākuma, kāzām. Mani iedvesmo jaunā pāra smaids, pozitīvās emocijas, ko viņi saņēmuši savā īpašajā dienā! Kāzām ir jābūt kā līgaviņas kleitai – vienreizējām, žilbinošām un neatkārtojamām, tāds ir mans moto un to piedāvāju īstenot tieši jums!

Jau no 2012.gada aktīvi un profesionāli darbojos dažādu pasākumu vadīšanā, gadā vidēji novadot ap 50-60 jautru un neaizmirstamu pasākumu. Lielākā daļa no šiem pasākumiem ir tieši kāzas, bet vadu arī cita veida pasākumus – koorporatīvus, dažādas ballītes, jubilejas, sporta spēles. Piedāvāju novadīt skaistu kāzu ceremoniju! Runāju un vadu pasākumus latviešu, krievu un angļu valodās.

Piedāvāju arī kāzu Dj pakalpojumus apvienojumā ar kāzu novadīšanu. Tā teikt – divi vienā. Pašam ir visa sava tehnika – kvalitatīva skaņas, skaņas apstrādes un profesionāla gaismu, specefektu tehnika, kas viennozīmīgi atvieglo visu pasākuma organizēšanu un samazina kopējās izmaksas. Piedāvājumā mūzika latviešu, angļu, krievu, itāļu, spāņu valodās un citās valodās. Piedāvājumā ir gan pasaules klasika no saldajiem astoņdesmitajiem, gan raitie deviņdesmito gadu deju ritmi, gan esošie pasaules top hiti.
 
Katrs pasākums tiek individuāli izplānots, tiekoties vairākas reizes ar jauno pāri un/vai vedējiem, vecākiem. Katra pasākuma scenārijs ir individuāls. Pēc attiecīgās situācijas, improvizēju un padaru katru spēli vai izdarību par gaumīgu humora pilnu aktivitāti.
 
Sadarbojos un ieteikšu labākos viesu namus, muzikantus, foto un video operatorus, animatorus, floristus, ēdinātājus un citus speciālistus.
 
Izvēloties manus pakalpojumus, variet būt droši, ka saņemsiet jautri, interesanti un neaizmirstami noorganizētas kāzas. Ne jums, ne vedējiem, ne arī kādam citam vairs nebūs jāraizējas par vakara programmu, jautrām spēlēm, neredzētām rotaļām un aktīvām dejām! 

Jautā e-pastā!

captcha