FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Oga Events

pilna servisa kāzu aģentūra
Rīga, visa Latvija
+371 26169029 Mājas lapa / Facebook / Instagram
Rīga, visa Latvija

+371 26169029

Pakalpojuma apraksts

Oga Events

Apsveicam ar gaidāmajām kāzām! Mēs ticam, ka Jūs vislabāk zināt savas vēlmes, tādēļ mēs palīdzēsim tās apkopot un izveidot burvīgu kāzu dienu.
 
Oga Events ir 3 cilvēku komanda, kura rada neaizmirstamus pasākumus kopš 2014.gada. Ar prieku un rūpību attiecamies pret katru pasākumu, saklausot vēlamos kāzu dienas akcentus un ņemot vērā pāra dzīvesstilu.
 
Aptuvenās pakalpojumu izmaksas labprāt ātri aprēķināsim saņemot no Jums ziņu e-pastā, taču tās nebūs augstākas kā 10% no kopējā kāzu budžeta. Precīzu cenu par kāzu organizēšanu Oga Events nosauktu pēc sīkāku vēlmju uzzināšanas, tiekoties klātienē vai uzklausot Jūs Skype/WhatsApp video zvana veidā.
 
Mēs piedāvājam:
 
Konsultācijas
Līgavām, jaunajam pārim, vedējiem un ar citiem pasākuma atbildīgajiem privātā konsultācijā izrunāsim iespējamos pasākuma scenārijus, kas pilnībā piepildītu iecerētās vēlmes.
 
Kāzu dienas koordinēšanu
Apvienojam Jūsu vēlmes kopīgā dienas laika plānā un nodrošinām pasākuma uzraudzību uz vietas pasākuma dienā, visas dienas garumā.
 
Pilna servisa kāzu organizēšanu
Pats galvenais – būt kopā ar Jums visu plānošanas periodu. Profesionāļu piesaiste, atbildība par pasākuma norisi, laika plāna sagatavošana, uzraudzība uz vietas pasākuma dienā visas dienas garumā.
 
Kāzu plānošanas darbnīcas
Ieskats kāzu dienas organizatoriskajās niansēs – sākot ar kāzu dienas idejām un laika plānu līdz resursu plānošanai. Ar ko sākt? Kā veidot? Kur meklēt? Kā apzināt izmaksas?
 
Priekā!

Jautā mums!

captcha