FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ilva Žaka un Vineta Burkovska

pasākumu organizatores un vadītājas
Visa Latvija
+371 2617****Parādīt, +371 2932****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Visa Latvija

+371 2617****Parādīt
+371 2932****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Ilva Žaka un Vineta Burkovska

Ilva un Vineta jeb svinam un svinam!

Divas profesionālas un atraktīvas pasākumu un kāzu vadītājas, organizētājas. Esam bijušas klātesošas 50 pāru mīlestības svētkos, lepojamies, ka šīs kāzas ir izdevušās uz visiem 100 un vēl vairāk! Arī mēs mazliet jūtamies “kā uz mūžu”, jo pēc kāzām tiekamies bērnu ballītēs un pašu jubilejās, kurām, kā vadītājas, tiekam izvēlētas otro un trešo reizi!

Katram pārim scenāriju veidojam individuāli, vieniem - viss jau ir skaidri izdomāts, kāda izskatīsies mīlestības svētku diena, citiem - ir jāpalīdz ar idejām, ar plānu, ar ieteikumiem, tāpēc kāzu organizēšana vienmēr ir kas unikāls! Vajadzēs romantiku - būs, vajadzēs humoru - būs! Gribēsiet, lai mēs dziedām... būs, bet tikai no Ilvas puses! Vineta piedejos un applaudēs!

Pirms septiņiem gadiem salikām galvas kopā un nospriedām - divi labāk nekā viens! Džordžs Klūnijs teica: „No Martini, No Party!” Mēs tam pilnībā piekrītam!

Ilva un Vineta – Jūsu ballītes Klūnijs un Martini jeb svinam un svinam!

Jautā e-pastā!

captcha