FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Liene Nagle

pasākumu organizatore un vadītāja
Valmiera, Cēsis un visa Vidzeme
+371 2665****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Valmiera, Cēsis un visa Vidzeme

+371 2665****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Liene Nagle

Mani sauc Liene Nagle, vairāk nekā 11 gadus esmu pasākumu plānošanas, organizēšanas un vadīšanas vidē – sporta spēles, komandu saliedēšanas pasākumi,  semināri, aktīvā atpūta (laivas, velo, pārgājieni), bērnu jubilejas, balles un ballītes.

Ikvienu svētku organizēšana un vadīšana ir veicinājusi manu profesionālo izaugsmi, kas pozitīvi atspoguļojas turpmākajos pasākumos. Esmu organizējusi un plānojusi pasākumus no 5 līdz 1000 viesiem.

Pēdējos 4 gadus plānoju, organizēju, vadu kāzas. Scenāriju izstrādāju katram pasākumam individuāli. Ņemot vērā klienta vēlmes un iespējas, piedāvāju, kā realizēt viņa svētku norisi, lai pasākums izdotos un viņu svētku vīzija piepildītos.

Kāzu  organizēšanā un vadīšanā iesaistos ar pilnu atdevi un katru jauno pāri un viņa ģimeni pieņemu kā savu ģimeni, jo tas ir atbildīgs brīdis kur komandas darbs ir ļoti svarīgs, jo precamies mēs vienu reizi un uz mūžu. Pasākumam ir jābūt sirsnīgam, mīļam, ģimeniskam un neaizmirstamam.

Sadarbojos ar dažādiem viesu namiem, ēdinātājiem, DJ, muzikantiem, apskaņošanas un gaismas tehnikas profesionāļiem, viesību dekorētājiem, floristiem, fotogrāfiem, video operatoriem, viesmāksliniekiem. Atbilstoši pasākumam, klienta vēlmēm un plānotajam budžetam, piedāvāju jau pārbaudītas vērtības.
Hobija līmenī darbojos arī kā vizāžiste un frizūru meistare. Arī šajā jomā varu palīdzēt līgavai viņas lielajā dienā. www.lnstyle.lv

Par mani un maniem piesaistītajiem cilvēkiem, lai runā mani klienti: 

"Vēlreiz gribēju pateikties visai manai mīļajai kāzu komandai par fantastiskajām Līgo kāzām - par jūsu idejām, darbu, izturību, rūpēm, pozitīvismu, par to, ka mēs jutāmies ar jums kā ar seniem draugiem un kā viena ģimene. Patiešām man bija lieliskākā kāzu komanda, kādu jebkad varēju vēlēties! Paldies jums par visu, un vārdi nekad nav pietiekami, lai pateiktu, cik viss bija forši! Man ir neizsakāms prieks, ka Latvijā ir tik super cilvēki! „

/Inga un Benjamin/

„Esmu vedējmāte, kas vēlējās savam pārim uzdāvināt pārsteigumu 3 gadu kāzu jubilejā. Liene atrada klusu, fantastisku vietu vecā muižas parkā, uzklāja galdu, sagādāja citus skaistus, neaizmirstamus pārsteigumus (sarunāts atraktīvs un kvalitatīvs fotogrāfs, noorganizēta bauda visam ķermenim Sajūtu takā utt.) un budžets bija mums ļoti pieņemams.  Jaunam pārim atmiņā paliekošs, izdevies pārsteigums un mums kā vedējiem brīnišķīga iespēja pašiem izbaudīt un atpūsties kopā ar jauno pāri. Liels Paldies par sadarbību.”

/Ināra/

„Lielis paldies, Liene, par Tavu ieguldīto darbu. Mūsu plānotās mazās, ģimeniskās kāzas bija sirsnīgas un mīļas. Ceremonijas vadītāja tik sirsnīga, ka apraudājās arī bērni. Vieta izdekorēta gaiši un skaisti, ēdieni gardi un pietiekamā daudzumā, kāzu torte maza mīlīga un salda.”

/Liene un Lauris/

Jautā e-pastā!

captcha