FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ilze Suta

kāzu un pasākumu vadītāja
LV | RU valodā
Rīga, Jelgava un visa Latvija
Valodas: LV | RU
+371 2839****Parādīt , +371 6302****Parādīt Mājas lapa
Rīga, Jelgava un visa Latvija
Valodas: LV | RU

+371 2839****Parādīt

+371 6302****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Ilze Suta

Jautra, atraktīva svētku vakara vadītāja, ar skatuves pieredzi. Priecēšu Jūs kāzās, ballēs, jubilejās, bērnu svētkos, kristībās, skolu izlaidumos, bērnu dārzu izlaidumos, sporta svētkos, tematiskajās ballītēs un dažādos citos burziņos.

Kāzu vadītāja Ilze Suta (Jelgava, Rīga, visa Latvija)

Ilze Suta kāzu vadītāja un aktrise ar lielu skatuves pieredzi. Esmu strādājusi kopā ar tādiem tautā iecienītiem aktieriem kā Artūrs Skrastiņš, Ģirts Ķesteris, Mārtiņš Vilsons. Spēlējot izrādēs, vienmēr interesēja  ne tikai tas, kas notiek uz skatuves, bet arī tā gaisotne, kura valda skatītāju zālē. Līdzīgi ir arī ar svētku vadīšanu. Ja pasākums ir izdevies, esmu patiesi gandarīta. Svarīgi, ka darbs, kuru daru man ļoti patīk! Cenšos to veikt godam un ar maksimālu atdevi.

 Mans kāzu vadīšanas moto- jautras, sirsnīgas  kāzas, kurās noteikti jābūt  humora dzirkstij!  Svētku vakars ir  veidots pēc individuālām programmām, ar jautrām atrakcijām, dziesmu  un deju šoviem. Jaunajam pārim un Vedējiem, šajā vakarā atliek tikai atpūsties, priecāties un baudīt svētkus. Par visu parūpēsies jautrā vakara vadītāja. Bieži vien kāzas vadu tandēmā ar Dīdžeju.

Kāzas vadu dažādos stilos (pēc jaunlaulāto vēlmes). Vadu arī jauktās kāzas (latviešu – krievu). Svētku scenārijam un atrakcijām izveidots piemērots muzikālais fons.

Nepieciešamības gadījumā varu piedāvāt kāzu muzikantus, foto un video meistarus. Esmu no Jelgavas, bet pasākumus vadu visā Latvijā. Ir savs transports.

Bērnu ballītes vadītāja, bērnu dzimšanas dienas ballītes vadīšana, skolas  izlaiduma vadīšana. ( Jelgavā, Rīgā, visā Latvijā)

Esmu skatuves cilvēks un Man patīk priecēt gan pieaugušos, gan bērnus. Bērnu dzimšanas dienas ballītes, bērnudārza izlaiduma vadīšana, bērnu ballītes izbraukumā, sporta svētku vadīšana, svētki brīvā dabā. Tās ir muzikālas programmas, kurās viesojās dažādi pasaku tēli –  Mikipele, Krāsainais Papagailis, Ziemassvētku Rūķis, Zaķis – Garausis, Draudzīgais Suns, Jautrais Pirāts! Kopā ar šiem pasaku tēliem iesim dažādās rotaļās, dziedāsim dziesmas, leksim jautras dejas. Par muzikālo noformējumu pasākumos rūpējās Dīdžejs. Tas būs jauki svētki Jūsu bērnam un arī Jums!

Kristību svētku vadīšana bērniem (pēc svinīgās ceremonijas baznīcā). 
Pēc skaistā dzīves notikuma( Svinīgās Kristību ceremonijas baznīcā), turpmāko dienas daļu Jūsu bērnu, Jūs un viesus ar jauku un sirsnīgu svētku programmu priecēs svētku vadītāja. 

Jubilejas vadīšana

Piedāvāju individuālu programmu, kura veltīta jubilāram. Šajā vakarā skanēs jubilāram speciāli rakstīti dzejoļi, tiks izspēlēti dažādi joki, jautras atrakcijas, skanēs lustīga mūzika.Svētkos tiks izmantota dažāda( Mana atribūtika).Piedāvāju arī Muzikantu vai Dīdžeja pakalpojumus!

Svinēsim Jautrus svētkus!

Jautā e-pastā!

captcha