FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ilze Suta

vakara vadītāja
Jelgava un visa Latvija
Valodas: LV | RU

+371 63027671

+371 28391385

Pakalpojuma apraksts: Ilze Suta

Ilze Suta – svētku pasākumu vadītāja

Jautra, atraktīva svētku pasākumu vadītāja, ar skatuves pieredzi. Priecēšu jūs kāzās, ballēs, jubilejās, bērnu svētkos un dažādos citos burziņos.

Kāzu vadīšana

Skan manis pašas rakstīti dzejoļi, ar humora pieskaņu, par jauno pāri, par kāzu viesiem un norisi. Svētku vakars veidots pēc individuālām programmām, ar jautrām atrakcijām, dziesmām un dejām. Jaunajam pārim un vedējiem, šajā vakarā atliek tikai atpūsties, priecāties un baudīt svētkus. Par visu parūpēsies jautrā vakara vadītāja.

Kāzas vadu dažādos stilos (pēc jaunlaulāto vēlmes). Vadu arī jauktās kāzas (latviešu – krievu). Svētku scenārijam un atrakcijām izveidots piemērots muzikālais fons.

Nepieciešamības gadījumā varu piedāvāt kāzu muzikantus, foto un video meistarus. Esmu no Jelgavas, bet pasākumus vadu visā Latvijā. Ir savs transports.

Bērnu svētki

Dzimšanas dienas ballītes, bērnudārza izlaidumi, sporta svētki, svētki brīvā dabā. Tās ir muzikālas programmas, kurās viesojās dažādi pasaku tēli – Jautrā Mikipele, Krāsainais Papagailis, Meža Rūķis(Ziemassvētkos - Ziemassvētku vecīša sūtnis), Zaķis – Garausis, Draudzīgais Suns! Kopā ar šiem pasaku tēliem iesim dažādās rotaļās, dziedāsim dziesmas, leksim jautras dejas. Tas būs jauks pasākums jūsu bērnam un arī jums!

Kristību svētku vadīšana bērniem (pēc svinīgās ceremonijas baznīcā).

Jubilejas

Piedāvāju individuālu programmu, kura veltīta svētku gaviļniekam. Šajā vakarā skanēs jubilāram speciāli rakstīti dzejoļi, tiks izspēlēti dažādi joki, jautras atrakcijas, skanēs lustīga mūzika.

Jautrība sitīs augstu vilni!

Ziemassvētku ballītes bērniem. Ziemassvētku ballītes vadīšana! 

Ziemassvētkos ciemos pie bērniem nāks jautrais Rūķis, bet pieaugušos priecēs lustīgais Pirāts!

Jautā mums!

captcha
Jelgava un visa Latvija
Valodas: LV | RU

+371 63027671
+371 28391385