FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

H2O Banketi

pilna servisa banketi: pasākumu telpas un izbraukumi Latvijā!
Durbes iela 4, Rīga, LV-1048
+371 2569****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Durbes iela 4, Rīga, LV-1048

+371 2569****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

H2O Banketi

Pilna servisa banketērija ar illgadēju pieredzi ēdināšanas nozarē sarūpēs gardu kāzu galdu un nodrošinās profesionālu apkalpošanu ar viesmīļiem un bārmeņiem.

Banketērijas pasākumu telpas un virtuve ar talantīgu pavāru komandu atrodas tuvajā Pārdaugavā, H206 kvartālā, Durbes ielā 4. Ērta un ātra nokļūšana no Rīgas centra, plaša bezmaksas autostāvvieta, un turpat arī virtuve, kur saimnieko banketērijas pavāri (svaigi noformēts un gards ēdiens tikko no krāsns)!

Svinību telpas sastāv no divām savstarpēji savienotām zālēm, ar kopējo ietilpību līdz 90 personām, un piedāvā pilnu banketu servisu - ēdienus un dzērienus, galda klājumu un noformējumu, profesionālu apkalpošanu. Telpām raksturīgs moderns un elegants interjers, un tās ir ērti pielāgojamas dažādiem svinību formātiem.

H20 Banketu komanda dodas arī kāzu banketu izbraukumos visā Latvijā.

H20 Banketi Jaunā pāra nozīmīgo dienu papildinās ar pēc - ceremonijas uzkodām un dzirkstošiem dzērieniem un šampanieša piramīdu, vai gatavos maltīti piknika formātā - ārā uz grila, vai arī uzklās bagātīgu kāzu mielastu ar vakariņu galdu, furšetu, kokteiļiem, svētku torti un brokastīm.

H20 Banketu piedāvājumu raksturo individuāla pieeja katram klientam, kā arī cenas un kvalitātes samērība. Banketērijas lielākais prieks un dzinējspēks ir redzēt klientus apmierinātus un laimīgus!

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha