FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Fon Stricka villa

telpas pasākumiem un svinībām Rīgas centrā
Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001
+371 2913****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Aristida Briāna iela 9, Centra rajons, Rīga, LV-1001

+371 2913****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Fon Stricka villa

Fon Stricka villa piedāvā telpas pasākumiem un svinībām Rīgas centrā.

Senatnīgā arhitektūra apvienojumā ar mūsdienīgo ļauj pielāgot atmosfēru gan svinībām, gan formāliem pasākumiem. Šeit varat aizvadīt konferences, pasniegt balvas, precēties, tirgoties, spēlēt koncertus, uzņemt filmas, prezentēt jaunumus un svinēt svētkus. 

Nodrošinām arī banketus, šefpavāra Aldoņa Elkšņa virtuvi un bāru. Vasarā pieejams Fon Stricka villas dārzs ar skatuvi, ziemā iekurinām kamīnus. Iekštelpās varam uzņemt līdz 300 cilvēkiem.

Villā mājo arī Rīgas Mazākā galerija, kas prezentē laikmetīgo mākslu ikvienam pieejamā formātā un laikā, jo izstāde ir skatāma no ielas. 

Villas šefpavārs Aldonis Elksnis par sevi:
"Pavāra profesijā strādāju jau vairāk kā 15 gadus, kuru laikā gūta plaša pieredze ēdienu gatavošanā un pasniegšanā. Pavārmāksla mani aizrāvusi jau kopš bērnības, kad eksperimentēju ar dažādiem produktiem, kas bija pieejami mājas dārzā. Strādājot pavāra profesijā, esmu iemācījies uzklausīt klientu vēlmes un radīt ne tikai vizuāli pievilcīgu, bet arī garšām piesātinātu ēdienu.

Manis kafejnīcām radītās ēdienkartes izstrādātas ar personisku pieeju konkrētajai vietai. 
Mana šī brīža darbavieta – K.K. fon Stricka Villa mani ļoti iedvesmo ar savu vēsturisko auru, noskaņu un tai pieguļošo dārzu."

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha