FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vairāk Saules

Vairāk Saules

pilna servisa banketi, kāzu galdu klāšana, kāzu cienasti un kāzu tortes

Ja vēlaties, lai Jūsu kāzās ir izcils kāzu galds, rakstiet uz:
vairaksaules@vairaksaules.lv vai kristine.vairaksaules@gmail.com, vai zvaniet mums 8833.

Mēs noteikti palīdzēsim!

Ja vēlaties pasūtīt nelielas uzkodas (pagatavošanas laiks +/- 24 stundas), sortimentu meklējiet un pasūtiet mūsu mājas lapā, sadaļā banketi.

Restorāni Vairāk Saules uzklās izcilu kāzu galdu, lai kur jūs būtu izlēmuši nosvinēt savu īpašo notikumu – viesu namā, mežā, jūras krastā, pilī vai nomaļā muižiņā. Mēs ienesīsim vairāk saules un prieka jūsu kāzās – jo labi paēdis cilvēks ir priecīgs cilvēks! Droši varat savās kāzās ielūgt līdz pat 5000 cilvēkiem, Vairāk Saules pabaros viņus visus!

Kāzās visam ir jābūt izcilā līmenī, un tieši ar tādu attieksmi mēs klājam kāzu galdus, piemeklējot gan noformējumu, gan iesakot ēdiena sortimentu. Ar neizsīkstošu rūpību šefpavārs Endijs Bērziņš un viņa profesionāļu komanda seko līdzi, lai ikviens ēdiens uz jūsu kāzu galda būtu nevainojams – vai tās būtu pirkstiņuzkodas, kanapē, tartaletes, salāti, aukstās uzkodas vai karstie ēdieni latviešu, itāļu, japāņu vai austriešu gaumē, bet Vairāk Saules konditorejas greznā un garšīgā kāzu torte būs kā punkts uz i jūsu kāzu svinībās. Neaizmirstiet arī par interesantu un atraktīvu dzērienu pasniegšanu – Vairāk Saules bārmeņi pratīs uzjaukt kokteili jebkurai gaumei. Un ja otrajā rītā vēlēsieties kreftīgu soļanku, varam izvārīt arī to!

Pat ja jūs esat attapušies, ka precaties nākamajā dienā, bet ēst nav ko – vēl nav par vēlu!  Ekspresbanketus mēs varam sagatavos 24 h laikā!

Vairāk saules dod vairāk!