FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vanilla Catering

pilna servisa ēdināšanas pakalpojumi
Visa Latvija
+371 2990****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Visa Latvija

+371 2990****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Vanilla Catering

Vanilla Catering nodrošina augstas kvalitātes servisu par pieejamām izmaksām ikvienam, mēs mīlam ēdienu un cilvēkus, mīlam sagādāt prieku un ar entuziasmu iesaistamies, lai noorganizētu Jums neaizmirstamus svētkus. Mūsu banketu komandā atlasīti jomas profesionāļi – gan pavāri, kas pagatavos visgardāko maltīti, gan laipni un smaidīgi viesmīļi, kas jūsu dzīves svarīgos notikumus padarīs neaizmirstamus. Mēs nodrošinām pilna servisa ēdināšanu, izbraukuma banketa organizēšanu, atbilstoša līmeņa apkalpošanu. Mēs varam nodrošināt visu pasākumam nepieciešamo aprīkojumu  – galdi, trauki, galdauti un ēdienu pagatavošanas iekārtas u.c. aprīkojumu. Nodrošinām arī galdu noformēšanu atbilstoši Jūsu vēlmēm, uzklāšanu un novākšanu.

Attīstot uzņēmumu mūsu augstākās prioritātes ir pilnveidoties, eksperimentēt ar iedvesmu, meklēt aizvien jaunus un veiksmīgākus risinājumums sajūtu un garšu radīšanai, kā arī sekojam klientu vēlmēm un gaumei, lai kur arī mēs būtu.

Jauna ēdiena atklājums sniedz vairāk cilvēciskas laimes nekā jaunas zvaigznes atklāšana.
/ Žans Antelms Brijā-Savarēns /

Mēs radām garšīgus svētkus īpašiem cilvēkiem – labāk, īpašāk, personiskāk un ikviena pelēka diena mums kopā var pārtapt par spilgtu varavīksni.

Uzraksti savas vēlmes un mēs zinām, ka spēsim tās īstenot!

Lai sapņi pārtop īstenībā!

Jautā e-pastā!

captcha