FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

After The Wedding

pēckāzu plānotājs
+371 2648****Parādīt , +371 2692****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
+371 2648****Parādīt

+371 2692****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

After The Wedding

“After The Wedding” – Latvijā un pasaulē ir daudz pāru, kuri gatavojas kāzām, tādēļ šajā savā dzīves posmā visu savu laiku un enerģiju velta plānojot savas sapņu kāzas. Taču kas notiek pēc tam? Kas notiek tad, kad izsapņotais ir noticis? Pāris pamostas, ir laimīgi, ir precējušies, bet ko darīt tālāk? 

Zīmols "After The Wedding" izstrādā un piedāvā dažāda veida dizaina produktus, kas paredzēti jaunajiem pāriem tieši pēc kāzām, lai šo jauno dzīves posmu padarītu vēl aizraujošāku. Romantiska dāvana otrajai pusītei vai oriģināla dāvana jaunajam pārim kāzās.

Mērķauditorija: Jaunie pāri – neatkarīgi no to vecuma, dzimuma vai reliģiskās piederības, kas plāno savas kāzas, ir tikko precējušies vai arī plāno atzīmēt kādu no savām kāzu jubilejām.

Draugi, radi, paziņas, kas vēlas iepriecināt jauno pāri vai apsveikt pāri kādos mīlestības svētkos ar unikālu, oriģinālu un atraktīvu dāvanu.

Vīzija – kļūt par iecienītu zīmolu visā pasaulē, kas ar oriģinālu un mīļu dāvanu palīdzību vairo cilvēku mīlestību.

Misija – mēs radām oriģinālas, asprātīgas un romantiskas dāvanas, kas padara ikviena pāra kopdzīvi aizraujošāku.

Vērtības – Cilvēks. Mīlestība. Dāvināšanas prieks. Dzīvesprieks. Spēcīga laulība.

Pēckāzu plānotājs
 

Katras spēcīgas laulības pamatā ir mīlestība, cieņa un harmonija. Visu šo savienojot ir izveidojies tāds kārtīgs pamats uz kuru veidot savu kopējo pasauli. Varam apgalvot to, ka Jūs esat sasodīti laimīgi cilvēki, ka esat atraduši viens otru! Taču, virzoties uz saviem kopīgajiem mērķiem, mēs ar šo grāmatu vēlamies Jums atgādināt to, ka mums ir jādzīvo vienkārši, laimīgi un priekpilni. Reizēm mums jānoliek malā visus “smagumus” un vienkārši jāļaujas būt, būt kopā pilnīgā bezrūpībā un jāpiedzīvo laimīgos mirkļus, jo tieši šie ir tie brīži, kurus galu galā mēs atcerēsimies visspilgtāk.

Par to ir pēckāzu plānotājs – par dzīvesprieku, savstarpēju saskaņu un ļaušanos. Varam likt roku uz sirds un apgalvot, ka ikkatrā lapaspusē ietvertais ir tas, kas mums laulībā pašām šķiet aizraujošs un svarīgs. Katra lapaspuse ir veidota ar milzīgu mīlestību un aizrautību, un mēs ļoti ceram, ka Jūs to sajutīsiet!

Mēs ticam un esam pārliecinātas, ka šī grāmata ir pilna ar idejām, kas Jūs var iedvesmot kopā, roku rokā doties pretī pasaulei, darot to, ko, iespējams, nekad neesat darījuši vai ļauties tam, ko vienmēr esat gribējuši pamēģināt. Galvenais ir izbaudīt, būt rotaļīgiem un mīļiem, tas Jums šo palīdzēs izpildīt tieši tā kā Jums tas šķitīs pareizi. Galvenais, ka kopā. Mūsu pirmais izrietošais produkts ir pēckāzu plānotājs.

Pēckāzu plānotājs – tie ir 52 aizraujoši uzdevumi 52 nedēļām jeb vienam gadam. Uzdevumi ir dažādi – vienkārši, ne tik vienkārši, reizēm varbūt arī diezgan sarežģīti, taču labākais ir tas, ka tie nav jāpilda pēc kārtas. Uzdevumos ir mazliet no visa – tie ir mīļi, smieklīgi, pikanti, nopietni un reizēm pat ekstrēmi.

Plānotāja galvenais mērķis ir pārim sniegt iespēju baudīt katru kopā pavadīto mirkli, dienu, nedēļu, mēnesi un gadu! Šis ir lielisks veids, kā saglabāt atmiņas un atgriezties pie tām jebkurā dzīves brīdī!

#makeithappilyeverAFTER

Jautā e-pastā!

captcha