FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Unovento

zvaigžņu karte ar jūsu dzīves laimīgākajiem mirkļiem
Liepāja, Vānes iela
+371 2694****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Liepāja, Vānes iela

+371 2694****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Unovento

Mēs izgatavojam skaisti noformētas zvaigžņu kartes, kas parāda zvaigžņu unikālo izvietojumu, jūsu izvēlētajā vietā un laikā.
Vai tā ir dzimšanas diena, saderināšanās, kāzas, kad jūs pirmo reizi satikāties ... zvaigznes nekad neizskatās vienādi divreiz.

Vai zvaigžņu karte ir precīza?

Mūsu zvaigžņu katalogs nāk no Eiropas Kosmosa aģentūras Hipparcos misijas - augstas precizitātes zvaigžņu kataloga, kas izveidots no Hipparcos kosmiskā teleskopa vairāk nekā trīs gadu novērojumiem. Vairāk par to var lasīt šeit.

Mēs izmantojam šo zvaigžņu katalogu, lai zvaigžņu vietas attēlotu jebkuram datumam vai vietai pagātnē vai nākotnē!

Pirms pasūtīšanas varat salīdzināt šeit izveidoto karti ar jebkuru atvērtā koda planetārija programmatūru. Mēs iesakām Stellarium.org

Astronomi ir rūpīgi izpētījuši un izmērījuši zvaigžņu stāvokli un zemes orbītu gadu garumā ap sauli, tāpēc, izmantojot matemātiku un Zinātni, ir iespējams aprēķināt, kādas zvaigznes atradīsies virs jebkuras zemes virsmas jebkurā laikā! Mēs izmantojam satelīta Hipparcos zvaigžņu vietu katalogu un šos aprēķinus, lai izveidotu mūsu zvaigžņu karti, kas ir unikāla jūsu izvēlētajai vietai un laikam.

Mēs to saucam par “sienas mākslu”, bet es jums apliecinu, ka tie ir ārkārtīgi precīzi.

Video

UNOVENTO

Jautā e-pastā!

captcha