FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Creative Pillow

gultas veļa, kura vienmēr paliks atmiņā!
Dzirnavu iela 9-2, Rīga, LV-1010
+371 2002****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Dzirnavu iela 9-2, Rīga, LV-1010

+371 2002****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Creative Pillow

Creative Pillow ir eksperti personalizētu kāzu dāvanu radīšanā!

Brīnišķīga, personalizēta dāvana jaunā pāra mīlestības svinēšanai! Katrs gultas veļas dizains darināts no sirds, viegli pielāgojams klienta vēlmēm, kāzu tematikai, ziediem vai pat ielūgumiem! Saldiem kopdzīves sapņiem un patīkamam miegam!

Creative Pillow – tie ir 100% dabīga materiāla, rokām apgleznoti spilvendrānu un gultas veļas komplekti. Ražošanā tiek izmantota tikai augstas kvalitātes, organiska kokvilna un satīns. Zīmējums tiek darināts ar tekstilkrāsām, un katrs produkts ir unikāls roku darbs. Tā ir brīnišķīga iespēja īstenot jūsu idejas un ieceres!

Mēs ticam, ka pieskāriens katrai vismazākajai lietai piešķir dzīvību un dvēseli, tāpēc katrs darbiņš tiek radīts ar otām, lielu rūpestību un prieku. Nav divu domu, ka uz šāda spilvena ir tikai vissaldākie un skaistākie sapņi. No cilvēka cilvēkam!

Ar tekstilkrāsām darināto dizainu gultas veļas un spilvendrānas ir ļoti patīkamas ādai. Krāsa tiek absorbēta auduma šķiedrās, neveidojot nepatīkamu tekstūru uz auduma virsmas, ka varētu traucēt miegu. Zīmējuma termiskā apstrāde nodrošina, ka izvēlētais dizains jūsu spilvenu rotās mūžīgi.

Katra gultas veļa un spilvendrāna ir sirsnīgs klienta un mākslinieka veiksmīgas sadarbības rezultāts. Tā ir fantastiska un oriģināla dāvana mīļajiem cilvēkiem vai sev pašam jebkurā skaistā dzīves dienā!

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha