FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

HippieBus.lv

HippieBus.lv

hipijbusiņu noma Jūsu kāzām
Rīga, visa Latvija
+371 29154453
berzlapa2@inbox.lv

Ja kāzu dienā vēlaties būt orģināli, pamanāmi un nosvinēt īpašo dienu ar odziņu, tad hipijbusiņš ir lieliska izvēle! Jūs noteikti nepaliksiet nepamanīti, jo esam pieraduši pie smaidīgajiem garāmgājejiem un taurējošiem autobraucējiem! Busiņš lieliski rotās Jūsu kāzu fotogrāfijas, un  izbrauciens paliks atmiņā kā jautrs piedzīvojums.

Abos busiņos ir 8 pasažieru vietas, tādēļ pietiks vietas, lai izvizinātu līgavu kuplajā kāzu kleitā, līgavaini, vedējus, abas mammas un tētus. Abi busiņi tiek izīrēti ar smaidīgu šoferīti pie stūres. Pieejami īrei gan pa vienam, gan abi reizē.

1966. gada Volkswagen T1 zaļi baltā krāsā

Šis busiņš Latvijā ieceļojis no saulainās Kalifornijas. Šobrīd zaļi baltais busiņš ir vienīgais zināmais restaurētais T1 busiņš Latvijā un ir viens no vecākajiem 2015.gadā Latvijā reģistrētajiem automobīļiem. 

Busiņš krāsots mango zaļā krāsā ar pērļu baltu jumtu, bet interjers ir bēša un brūnā krāsās. Busiņā ir 8 pasažieru vietas + 1 vieta šoferim.

1979. Gada Volkswagen T2 oranžā krāsā

Šis busiņš uz ceļa ir kā jāņtārpiņš tumsā, tas lieliski kontrastē ar apkārtējo ainavu. Busiņš ir spilgtā, oranžā krāsā ar melnu interjeru. Busiņā ir 8 pasažieru vietas + 1 vieta šoferim. Busiņš 2014. gadā ir piedalījies daudzsēriju filmas „Aloskina lubov” filmēšanā!