FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Daimler Jaguar DS420

kāzu auto
Rīga
+371 2914****Parādīt Mājas lapa
Rīga

+371 2914****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Daimler Jaguar DS420

Kad pienācis laiks dzīvot pa īstam un ikdienas rutīnu aizēnojusi vēlme piepildīt savus sapņus un izbaudīt gandarījumu realitātē, tepat blakus atrodas arī mākslinieka otas, ar kurām kopējā ainā iekrāsot mirdzošās prieka un laimes krāsas.

Pamatkrāsas gan ir tikai divas – baltā un melnā, bet nav nekā lepnāka par iespēju iejusties Anglijas karalienes lomā, baudot braucienu ar galma septiņdesmito gadu Daimler Jaguar DS420 kā baltputojošā jūrā ar melnas nakts debesīm. Jūsu ziņā ir iemest šajās debesīs zvaigznes, kuras nespēs attēlot neviens cits mākslinieks nevienā citā galaktikā.

Iespēju sarunāt patīkamu braucienu uz kāzām, izlaidumiem, apaļām jubilejām, kristībām vai greznām viesībām septiņvietīgajā Daimler Jaguar DS420 sarunājiet vēl šajā pašā galaktikā, zvanot pa tālruni 29149382 Robertam Cimermanim.

1971. gada Daimler DS420 G

Angļu autoražotāja Daimler vārda pirmsākumi nākuši no sabiedrības Daimler-Benz, kura ražoja Mercedes automobiļus Vācijā. 1960. gadā Daimler uzņēmumu nopirka Jaguar Cars un sāka ražot luksus jaguārus ar Daimler zīmolu. Šī modeļa pamatā ir Jaguar MK X, taču līdzība ir minimāla. Trīsdesmit gadu laikā saražoja ap 4200 automobiļu. Šajā laikā Daimler DS420 sīvākais konkurents bija Rolls-Royce Fantom V.

Daimler pasūtīja privātpersonas un arī vēstniecības, izmantoja kā valsts amatpersonu transportu, tostarp arī Anglijas un Dānijas karaļnami. Vēl šodien Viņas Augstībai Anglijas karalienei Elizabetei II pieder trīs šādi automobiļi.

Acīgākie pamanīs Daimler DS420 arī daudzās filmās, piemēram Žana Kloda van Dammes filmā „Dubultsitiens” (1991), filmā „Rītdiena nemirs” (1997) ar Pīrsu Brosnanu, komēdijā „Džonijs Anglis” (2003) ar Rovanu Atkinsonu, filmā „DaVinči kods” (2006) un biogrāfiskajā drāmā „Karaliene” (2006), kā arī Džeimsa Bonda filmā „Kazino Royale”.

Jūsu ievērībai:

  • automašīnā ir 6 vietas + vieta šoferim;
  • uz šosejas mašīna droši var pārvietoties ar vismaz 100 km stundā;
  • mašīnā darbojas gaisa kondicionieris.
     

1947. gada Daimler DE–27 septiņvietīgs limuzīns:

  • auto ātrums uz šosejas 90 km stundā.

Jautā e-pastā!

captcha