FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Jaunā Rīgas Svētās Ģertrūdes baznīca

Brīvības iela 119, Rīga, LV-1001
+371 6737****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Brīvības iela 119, Rīga, LV-1001

+371 6737****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Jaunā Rīgas Svētās Ģertrūdes baznīca

Rīgas Jaunās Svētās Ģertrūdes draudzes pirmsākumi meklējami viduslaiku Rīgas Sv.Ģertrūdes baznīcā. Par tās vēsturi var lasīt Rīgas Vecās Ģertrūdes draudzes mājaslapā. Jaunās Sv. Ģertrūdes draudzes izveidošanās ir tieši saistīta ar jauno, 1906.g. ievētīto baznīcas ēku. Strauji augošajā Rīgas pilsētā jaunas draudzes izveidošana kļuva nepieciešama vietas trūkuma dēļ iepriekšējās telpās. Tā kā šī draudze izveidojās uz Sv.Ģertrūdes draudzes pamata, tad tā saglabāja savu vārdu, bet pie nosaukuma tika pievienots apzīmējums «jaunā».

Alfas kurss

Alfas kurss ir piedāvājums cilvēkiem, kas vēlas iegūt zināšanas par kristīgo ticību. Tas sastāv no lekciju cikla, kurš veidots, pieņemot, ka iepazīstināt ar ticību ir iespējams, klausītājiem to neuzspiežot. No dalībniekiem netiek obligāti sagaidīts, ka tiem uzreiz būtu  jākļūst par draudzes locekļiem. Tie, kas to vēlas, tiek aicināti uz padziļinātu kristības un iesvētības kursu. Dalību aicinām pieteikt kancelejā pieņemšanas laikos (otrdienās, trešdienās, ceturtdienās 14.00-19.00), kā arī elektroniski vai telefoniski.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha