FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

KINGI

mūzika ir mūsu dzīve
Visa Latvija
+371 29378****Parādīt Instagram
Visa Latvija

+371 29378****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

KINGI

Grupa „KINGI”  ir pieredzējušu mūziķu apvienība. Grupas sastāvā muzikāli savienojušies domubiedri, kas visu savu dzīvi redz notīs un melodijā. Mūzika ir tas, kas bagātina cilvēka emocijas, piepildot ar savu sajūtu uztveri. Tāds arī ir grupas „KINGI” mērķis, mēs esam tādi paši. Mūzika ir mūsu dzīve, to sajutīs ikviens, kas dejos vai klausīsies mūsu grupas pasākumos. Kāzas, jubilejas, korporatīvi...utt., tie ir momenti, kad cilvēki grib atpūsties un labi pavadīt laiku. „KINGI” vienmēr būs jūsu īpašās dienas neatņemama sastāvdaļa, lai Jūs justos muzikāli lustīgi un dejojoši. Mūsu enerģiju novērtēsiet, jo katrs pasākums ir jauna lappuse mums pašiem.

Dziedam daudzās valodās, mums jau katram sava muzikālā gaume. Sākot no latviešu leģendārajiem autoriem, bet kur nu ballītēs bez pasaules atpazīstamajām  pop, rock, rockenroll stila dziesmām, kuras spēlējam vairākās valodās (Eng, Spa, Ita, Fra, Rus). 

Piedalāmies jaunā pāra sagaidīšanā, spēlējam pirmo deju un mičošanā. Īsumā....Ja Jums ir kāzas un vēlaties neizsīkstošu un enerģisku ballīti, tad droši varat uz mums paļauties.

Uz pasākumu arī dodamies ar savu tehnisko nodrošinājumu un aparatūru.


Esam pieejami:

  • 5 mūziķu sastāvā (Pilna grupa)
  • 3-4 mūziķu sastāvā (Mazais sastāvs)
  • 2 mūziķu sastāvā (Duets + iespēja novadīt pasākumu
     

Grupas sastāvs:
Oskars Lustiks (vokāls)
Māris Lovniks (ģitāra, DJ, menedžments)
Enriko Galickis (taustiņinstrumeni, piebalss)
Andrejs Kralikas (bass)
Vadims Meļuščenkovs (sitaminstrumenti

Ieskaties arī grupas KINGI TikTok kanālā!

Video

KINGI promo video/2023
KINGI promo video/2023 (short)
Live 2020
Rēzekne Mūsu Komanda
VĪZIJA (demo)
KINGI - Mans seriāls (demo)
KINGI - Jūtu (demo)

Jautā e-pastā!

captcha