FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Apples & Pears

kāzu un ballīšu muzikanti
Visa Latvija
+371 2839****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Visa Latvija

+371 2839****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Apples & Pears

Apples & Pears ir grupas “The Coco’nuts” alter-ego. Mēs muzicējam kopā jau vairāk kā desmit gadus, koncertējot kāzās, ballēs, mazos un lielos svētkos.

Izpildām dziesmas dažādu žanru ietvaros un nebaidāmies arī muzicēt “ārpus rāmjiem”. Mūsu repertuārā ir gan populāras mūsdienu dziesmas, gan vecās labās, visiem zināmās melodijas dažādās valodās (latviešu, franču, angļu u.c.). Dziesmu sarakstā ir gan lustīgas, gan mierīgas dziesmas, kuras mudinās gan jestri svinēt, gan baudīt lēno deju maģiju.

Repertuārs ir iepriekš saskaņojams un pieņemam arī dziesmu pieprasījumus (piemēram, pirmajam valsim, ceremonijai un citiem uzstādījumiem). Tāpat piedāvājam arī dažādus sastāvus, kas pielāgosies jūsu vēlmēm un pasākuma apmēriem.

Mūsu standarta sastāvā esam 6 cilvēki - vokāls, bekvokāls, ģitārists (arī vokālists, spēlē arī slaidģitāru, mandolīnu un akustisko ģitāru), basists, taustiņi, bungas. Pēc nepieciešamības sastāvam ir gatava pievienoties arī pūtēju sekcija (piemēram, trompete un saksofonists).

Klausies Apples & Pears arī Spotify!

Video

Apples & Pears Band
Apples & Pears Band Promo video
Back To Black

Jautā e-pastā!

captcha