FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Anete Porga Music

pozitīvi patiesām emocijām un jautru melodiju piepildīts Tavs lieliskākais pasākums!
Rīga, visa Latvija
+371 2035****Parādīt Facebook
Rīga, visa Latvija

+371 2035****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Anete Porga Music

Izpildām un jautri improvizējam visiem zināmas dziesmas pop, latin, rock, rock'n'roll, jazz, soul, funk, reggae, dance, rnb, disko un citos stilos latviešu, angļu un krievu valodā, kā arī izpildām savas oriģināldziesmas.

Varam nospēlēt gan aktīvu ballīti ar teatrālu piesitienu, gan lirisku fona mūziku.

Melodijas tiek izpildītas akustiskās ģitāras pavadījumā dueta sastāvā, kā arī sitamo instrumentu, digitālo klavieru un ģitāras pavadījumā trio sastāvā.

Mūsu trio bonuss ir akordeona muzikāls šovs viena mūziķa izpildījumā.

Esam elastīgi un spējam piesātināt arī jaunā pāra aizkustinošos brīžus ar dziesmu kā pārsteigumu vai pirmo deju! Ir pieredze uzstāšanai laulību ceremonijās baznīcās, brīvā dabā un citās vietās.

Aneti raksturo viņas samtaini spēcīgā balss, smaids, neizsīkstošā enerģija, radošā izdoma, teatralitāte un plastiskums, pozitīva attieksme pret savu sirds darbu un tās klausītājiem!

Anetes  pavadošos mūziķus raksturo profesionālitāte, pozitivitāte, atraktivitāte, spēja radīt klausītājos prieku, piecelt kājās un likt dejot jebkuram sēdētājam!

Video

"Smooth Operator" (kaverversija)
"Happy" (kaverversija)
"Tik Tevi" (OFFICIAL MUSIC VIDEO 2019)
"Lidmašīnas" (kaverversija)
"Jailhouse Rock" (kaverversija)

Jautā e-pastā!

captcha