FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Anete Porga Music

pozitīvi patiesām emocijām un jautru melodiju piepildīts Tavs lieliskākais pasākums!
Rīga, visa Latvija
+371 20353193 Facebook
Rīga, visa Latvija

+371 20353193

Pakalpojuma apraksts

Anete Porga Music

Izpildām un jautri improvizējam visiem zināmas dziesmas pop, latin, rock, rock'n'roll, jazz, soul, funk, reggae, dance, rnb, disko un citos stilos latviešu, angļu un krievu valodā, kā arī izpildām savas oriģināldziesmas.

Varam nospēlēt gan aktīvu ballīti ar teatrālu piesitienu, gan lirisku fona mūziku.

Melodijas tiek izpildītas akustiskās ģitāras pavadījumā dueta sastāvā kā arī sitamo instrumentu un akordeona pavadījumā trio sastāvā. Mūsu trio bonuss ir akordeona muzikāls šovs viena mūziķa izpildījumā.

Esam elastīgi un spējam piesātināt arī jaunā pāra aizkustinošos brīžus ar dziesmu, kā pārsteigumu vai pirmo deju! Ir pieredze uzstāšanai laulību ceremonijās baznīcās, brīvā dabā un citās vietās.

Aneti raksturo viņas samtaini spēcīgā balss, smaids, neizsīkstošā enerģija, radošā izdoma, teatralitāte un plastiskums, pozitīva attieksme pret savu sirds darbu un tās klausītājiem!

Anetes  pavadošos mūziķus raksturo profesionalitāte, pozitīvisms, atraktivitāte, spēja radīt klausītājos prieku, piecelt kājās un likt dejot jebkuram sēdētājam!

Video

Anete Porga & Gunārs Cauņa - Smooth Operator (Sade cover)
Anete Porga & Gunars Cauna - Happy (cover)
Anete Porga- Tik Tevi (OFFICIAL MUSIC VIDEO 2019)
Anete Porga& Gunārs Cauņa- "Genoveva" kaverversija
Anete Porga & Gunārs Cauņa - Little party never killed nobody (Fergie cover)

Jautā mums!

captcha