FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Klintsons un Logo

enerģijas pilni un gatavi sniegt neaizmirstamus priekšnesumus tieši Tev!
Rīga, visa Latvija
+371 26406846 Facebook
Rīga, visa Latvija

+371 26406846

Pakalpojuma apraksts

Klintsons un Logo

Dzirdēts vārds nedzirdētās un jau iemīļotās skaņās. Klintsons un Logo svaigā sastāvā. Ansis Klintsons ar balsi un ģitāru rokās, Mārtiņš Rubiks pie bungām, ģitārists Raimonds Špakovskis, basa pavēlniece Jolanta Shultz un pie taustiņinstrumentiem Mareks Motte.

Enerģijas pilni un gatavi sniegt neaizmirstamus priekšnesumus tieši Tev! Tautā iemīļotas un arī jaunas oriģināldziesmas, populāras latviešu, angļu un arī krievu kaverdziesmas popmūzikas stilā – Kurtizāņu ugunskurs, Lilioma dziesma, Dzērvenīte, Beautiful, Clocks, Heroes, Sit Down, Getting away, Supergirl, With or without you, Skolzkije Ulici, Na Labutenah un daudzas citas lieliskas dziesmas.

Atvērti jaunām idejām un piedāvājumiem, vai tie būtu skaistie pilsētas svētki, kāzas, uzņēmuma balles, sporta spēles, svētku vakariņas vai atklāšanas svētki, nepieciešamo programmu KLINTSONS un LOGO sarūpēs un muzikāli iepriecinās!

Kā arī Ansis Klintsons (balss, ģitāra) un Jolanta Shultz (čells) lieliskā duetā pavada kāzu ceremonijas. Romantiski, īpaši un skaisti.

Čau no KLINTSONA un LOGO, Wawawiwa!

Jautā mums!

captcha