FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Rollmans Band

dzīvā pop/rokmūzika
Rīga, visa Latvija
+371 26406846 Facebook
Rīga, visa Latvija

+371 26406846

Pakalpojuma apraksts

Rollmans Band

Tie esam mēs – Rihards Saule (solists), Māris Radziņš (ģitārists), Jānis Bērziņš (basģitārists), Darius Petrauskis (bundzinieks) un Mārtiņš Bērtulis (ģitārists). Šādā sastāvā spēlējam jau vairāk nekā 5 gadus un, esot uz skatuves, mēs izliekam sevi visu. Spēlējam ar sirdi un dvēseli un mums ir svarīgi, lai TU esi priecīgs un gandarīts par redzēto un dzirdēto, un kājas pašas kustas līdzi mūzikas ritmiem.

Mūs ikdienā var sastapt dažādās Latvijas vietās un formātos – koncertos, kāzās, uzņēmumu svētkos, sporta spēlēs, svētku vakariņās, dzimšanas dienas ballītēs un .... Mums patīk būt tur, kur esi Tu un Tavi draugi. Mēs spēlējam tā, lai Tev ir smaids sejā un pašiem ir gandarījums par paveikto.

Tev varbūt radās jautājums, kāda stila mūziku mēs spēlējam?

Roka karaļu mūzika ir tā, kas kūsā mūsu asinīs, bet popmūzikas hīti latviešu un angļu valodā arī mums ļoti patīk. Protams, arī kāds kantri vai rokenrola gabals ir ar mums. Mēs redzam un izjūtam publiku, un tad arī attiecīgi pielāgojam repertuāru. Vai tās būtu Queen, Kings of Leon, Scorpions, Coldplay vai Līvi, Apvedceļš, Pērkons, Tumsa, I.Kalniņš, Autobuss Debesīs, u.c. mākslinieku sarakstītās populārās dziesmas, mums patīk tas ko darām un priecājamies kopā ar jums!

Tiekamies dzīvē un koncertos!
- Rollmans Band -

Video

Rollmans Band | Have you ever seen the rain
Rollmans Band | Sex on fire
Rollmans Band | Yellow
QueenTessence & Rihards Saule - Love of My Life / QUEEN

Jautā mums!

captcha