FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Toms Ābelis (oboja)

skaista instrumentālā mūzika baznīcā, dzimtsarakstu nodaļā, brīvā dabā, vai viesu namā
Visa Latvija
+371 29183395 Facebook
Visa Latvija

+371 29183395

Pakalpojuma apraksts

Toms Ābelis (oboja)

Obojas spēle Jūsu kāzām piešķirs īpašu noskaņu un unikalitāti.
 
Toms piedāvā muzicēt dažādos kāzu dienas brīžos:
  1. Mūzika baznīcā / dzimtsarakstu nodaļā / brīvā dabā ceremonijas laikā
  2. Viesu namā sagaidot viesus
  3. Visa vakara garumā
  4. Nakts ballītē kopā ar DJ Gustavito
  5. Mičošanā un citos brīžos
 
Mūzikas stils ļoti daudzpusīgs, no klasiskās mūzikas līdz popmūzikai un pat aktuālākajiem hitiem. Pastāv iespēja pieaicināt arī citus mūziķus un DJ.
 
Standarta piedāvājumā spēlēts tiek ar fona mūziku. Ir sava aparatūra, kas nodrošina mūziku līdz 200 viesu lielai publikai. Iespēja arī spēlēt brīvā dabā, izmantojot baterijas. 
 
Oboja ir ļoti līdzīgs instruments soprāna saksofonam, bet tas ir klasiskāks ar daudz melodiskāku skaņu. Oboja ir atzīta par vienu no sarežģītāk spēlējamiem instrumentiem, iespējams, tas ir viens no iemesliem kāpēc Latvijā nav daudz obojistu, kas piedāvātu savus pakalpojumus plašākai publikai. Obojas skaņas Jūsu kāzu ceremoniju padarīs īpašu, unikālu un papildinās īpašās dienas emocijas. 
 
Toms Ābelis obojas spēli apguvis gan Latvijā (Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā), gan ārzemēs. Sākotnēji darbojies vairākos orķestros, taču pēdējos gados mūzikas karjeru nostiprinājis kā solists. Latvijas klausītājiem mūziķis ir mazāk pazīstams, jo līdz šim lielākoties darbojies ārzemēs.
 
Sākotnēji mūziķis apguvis klasiskās mūzikas skaņdarbus, bet ar laiku sācis obojas spēli pielāgot arī citiem mūzikas žanriem, tostarp popmūzikai. Šī iezīme būtiski izceļ mūziķi starp citiem obojistiem, jo obojas instruments lielākoties tiek izmantots tikai klasiskās mūzikas atskaņošanai.
 
Obojists bieži uzstājas kāzu ceremonijās baznīcās, privātās viesībās un cita veida pasākumos. Toma spēju veidot kaverversijas un izjustas improvizācijas dažādām melodijām novērtē mūziķa augošais atbalstītāju loks.

Video

OBOE Toms Ābelis
A Thousand Years
Toms Ābelis - Adele - When We Were Young
DJ Gustavito & Oboe Toms Ābelis
Live music at Turkish Wedding Ceremony

Jautā mums!

captcha