FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

VIOLIN DIIVAS

vijoļu duets kāzām un citiem pasākumiem
Rīga, visa Latvija
+371 26109486 Facebook
Rīga, visa Latvija

+371 26109486

Pakalpojuma apraksts

VIOLIN DIIVAS

Klasiskā mūzika saviesīgos pasākumos visos laikos ir bijis bagātības un glamūra simbols. Vai arī Jūs vēlaties savu īpašo dienu papildināt ar klasiskās mūzikas skaņām modernā izpildījumā? Tad vijoļu duets Violin Diivas ir tieši tas, kas Jums nepieciešams! 

Esam divas profesionālas vijolnieces, ieguvušas maģistra grādu izpildītājmākslā, un apvienojušās, lai sniegtu klausītājiem neaizmirstamas emocijas, spilgtus iespaidus un krāšņu muzikālo baudījumu! Atraktīvais vijoļu duets gatavs izpildīt Jūsu muzikālās vēlmes jebkurā vietā un laikā, jo nav apgrūtināts ar mūzikas aparatūru, muzicē akustiski, neaizņem daudz vietas un gatavs pieskaņoties Jūsu kāzu stilistikai arī ar tērpiem.

Mūzika divu vijoļu izpildījumā var būt gan lielisks romantisks papildinājums Jūsu kāzu ceremonijai, gan spilgts priekšnesums vakara gaitā.

Dueta priekšnesums var būt arī lieliska kāzu dāvana - pārsteigums jaunajam pārim, kur varam atskaņot īpašo dziesmu pavisam oriģinālā aranžijā, kura tiktu radīta tieši Jums. Īpaši intīmu noskaņu radīs arī akustiskās mūzikas pavadījums Jūsu pirmajai dejai.

Repertuārs aptver šī brīža pasaules TOP hitu aranžijas, kā arī klasiskus skaņdarbus, kas būtu lieliski piemēroti oficiālajai daļai baznīcā vai greznā pilī. Droši rakstiet un zvaniet, par visu varam vienoties!

Muzicē
Lelde Zaržecka 
Inese Fedorovska 

Video

Shape of you Ed Sheeran by VIOLIN DIIVAS
VIOLIN DIIVAS duo cover Despacito

Audio

Despacito
La Vie En Rose
Amar pelos dois
Thinking out Loud
Canon in D
A thousand years

Jautā mums!

captcha