FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ballīšu Orķestris

labāko latviešu un ārzemju dziesmu kaverversijas Jūsu svētkos
Visa Latvija
+371 26477477 Facebook / Instagram
Visa Latvija

+371 26477477

Pakalpojuma apraksts

Ballīšu Orķestris

Ballīšu Orķestris radies 2013. gada pavasarī, sanākot kopā pieciem radošiem valmieriešiem, kurus vieno vēlme paust savas idejas un emocijas mūzikā.

Grupas sastāvs: Renārs Veličko (vokāls, taustiņinstrumenti), Laura Saukāne (vokāls, akustiskā ģitāra, vijole), Āris Pickainis (solo ģitāra), Mārtiņš Birnis (basģitāra), Kārlis Zagorskis (bungas).

Grupa tiecas veidot repertuāru, kas piemērots dažādām gaumēm. Dejot gribētājiem piedāvājam labāko latviešu un ārzemju dziesmu kaverversijas pop, rock, disco, jazz, country un citos mūzikas žanros. Grupa par savu mērķi izvirza stilistiski bagāta repertuāra veidošanu, ar nosacījumu, ka izpildītajā programmā katrs klausītājs atradīs ko savai gaumei atbilstošu.

Ballīšu Orķestris šo gadu laikā sevi pierādījis kā radošu un daudzpusīgu muzikālo kolektīvu. Muzicēts pasākumos lielākajās Latvijas pilsētās - grupa ieņem stabilu vietu izklaidējošās mūzikas sfērā. Orķestris ir iecienīts Latvijas skolu izlaidumos, žetonvakaros, kā arī salidojumos. Grupu iemīļojuši arī augstskolu studenti. Ballīšu orķestris ir neatņemama sastāvdaļa deju kolektīvu pasākumos. Ļoti liela pieredze uzkrāta muzicējot visskaistākajos cilvēka dzīves brīžos: kāzās, jubilejās, saietos. Ballīšu Orķestris labprāt muzicē uzņēmumu korporatīvajos pasākumos. Koncertējis dažādos dzīvās mūzikas naktsklubos. Muzicēts arī uz Tallink kruīza kuģa, kā arī Stokholmā Zviedrijas latviešiem. Paralēli izklaides mūzikai grupa veidojusi koncertprogrammas: “Baltijas ceļam 25”, “Ziemassvētku programma”, “Tautas mūzikas programma” u. c.

Ballīšu Orķestri raksturo pozitīva attieksme, enerģiskums, mīlestība pret mūziku un profesionāla pieeja darbam. Grupa katru pasākumu izvērtē individuāli, piemeklējot visatbilstošāko repertuāru, kas patiks visām paaudzēm. Ballīšu Orķestris izklaides programmu nodrošina arī angļu valodā.

Video

Ballīšu Orķestris (promo 2019)
Ballīšu Orķestris (promo 2016)

Jautā mums!

captcha