FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Alise Kante music

elegance, dzīvesprieks un mīlestība, kas caurstrāvo mūzikā
Rīga, visa Latvija
+371 2610****Parādīt Mājas lapa / Facebook
Rīga, visa Latvija

+371 2610****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Alise Kante music

Jazz DUO / JAZZ LOUNGE

Gaumīga mūzika džeza dueta izpildījumā, apvienojot dziedātājas Alises Kantes samtaino, tai pat laikā spēcīgo balss tembru kopā ar ritmisko un virtuozo ģitārspēli, radot patīkamu noskaņojumu jazzy – lounge stilā. Dueta izpildījumu papildina improvizācijas valoda, kas mūzikai piedod īpaši izsmalcinātu skanējumu.

PIEDĀVĀ: Mūzika svinīgai vai relaksētai, pozitīvai atmosfērai kāzās, koorperatīvos pasākumos, lietišķos – prezentatīvos pasākumos, koncertam.

PROGRAMMĀ: Džeza klasika, populāri hiti latviešu, angļu un krievu valodā.


Alise N'Wonders BAND / JAZZ

PIEDĀVĀ mūzikas programmu ar profesionālu džeza mūziķu sastāvu. Mūzika koncertam, dejām vai patīkamai noskaņai, kur elegance tiekas ar sirsnību, enerģiju un oriģinālu mūzikas garšu. Džeza harmonijas ar vieglām melodiskām līnijām, brīvu improvizāciju un ritmisku daudzveidību.

PROGRAMMĀ: Visu laiku iemīļotākā džeza klasika, oriģinālkompozīcijas un populāri hīti ar džeza odziņu jaunā skanējumā.

Konceptprogrammas: “Džezā tikai meitenes”, “Great Gatsby”, “Winterwonderland” un citu jūsu muzikālo ieceru realizēšana, atbilstoši pasākuma tematikai.


Alise & JAMMEE BAND / PARTY MUSIC

Evergreen mūzika ar  visu laiku populārākajiem hitiem enerģiskām dejām!  Jau 10. gadu – viena no labākajām cover band grupām, kas apvieno 6 profesionālu mūziķus.

Vairāk kā 150 populārākie pasaules deju hiti. Plaša žanru izvēle. 

PROGRAMMĀ: Populārākā mūzika no 60 tiem līdz mūsdienām. Repertuārs latviešu, angļu un krievu valodā.   

*Muzikālo programmu sastāvus ir iespējams variēt - triju, čeru, piecu mūziķu sastāvā.  


Par dziedātāju
Dziedātāja, vokālais pedagogs Alise Kante plašāk pazīstama muzicējot Intara Busuļa un Abonementa orķestra komandā. Savulaik Valsts policijas orķestra soliste, mūzikla "Vestsaidas stāsts". Rokoperas „Lāčplēsis”  dalībniece, kruīzu šovprogrammu soliste, savulaik sadarbojusies ar City Jazz Bigband, pūtēju orķestri "Rīga". Līdzdarbojusies arī ar tādiem Latvijas māksliniekiem kā Igo, Laima Vaikule, Linda Leen un citiem.

Video

Alise Kante Duo
Alise Kante N'Wonders
Alise & Jammee Band
Alise Jazz Quartet
Oriģinālmūzika

Jautā e-pastā!

captcha