FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

A&M music

akustiskā mūzika kāzām un ceremonijai, fona mūzika pasākumiem
Visa Latvija
+371 22117416 Facebook
Visa Latvija

+371 22117416

Pakalpojuma apraksts

A&M music

Tas mirklis, kad atskan kāda Tev ļōōōti īpaša dziesma, aiznes Tevi citur un Tu pasmaidi, jo kaut kas iekšā sakustas – tā ir mūsu misija Tavā pasākumā. 

Gadu no gada mēs baudām redzēt, kā dzīvās mūzikas klātbūtnē cilvēki atveras, pasmaida, atceras, svin, šad tad bučojās, aizver acis un ir mirklī. Šīs emocijas piedzīvot ir mūsu privilēģija – tā mēs ar lielu sagaidīšanu katru gadu ieejam jaunājā sezonā. Vienkāršība un dabiskums ir mūsu trumpis. Esam 2 cilvēku akustisks sastāvs, kas nodrošina vieglu un nepārspīlētu skanējumu, kā arī Jums dod brīnišķīgu iespēju pārvietot mūs, kur vien vajadzīgs (uz laipas, limuzīnā, mežā, kaut uz laivas ezera vidū). Braucam, kur vajag, un spēlējam visu, kas patīk mums un jums!

Sastāvs:
Andris – ģitāra + pamatritms
Maruta – balss + ksilofons, šeikeris, melodika, citi.

Repertuārs: 
Spēlējam populāru ārzemju mūziku, džeza standartus, atmosfērisku instrumentālo mūziku, pašmāju izpildītāju garadarbus (tai skaitā estrādes mūziku, ja nepieciešams), kā arī jūsu mīļāko mūziku. 

Akustiskā mūzika kāzām un pasākumiem.
We play
You smile

Video

A&M music promo
A&M music demo

Jautā mums!

captcha