FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Sarīkojumu Ansamblis

enerģija, krāšņums un daudzveidība Jūsu svētkos!
Visa Latvija
+371 26648416 Twitter / Facebook
Visa Latvija

+371 26648416

Pakalpojuma apraksts

Sarīkojumu Ansamblis

Sarīkojumu Ansamblis ir apvienība, kura specializējās muzikālā nodrošinājuma sniegšanā dažāda rakstura un nozīmes pasākumos.

Grupas sastāvā ir piecas kolorītas personības:

  • Jānis Jačmenkins (taustiņi)
  • Ēriks Radželis (ģitāra)
  • Anna Zankovska (vokāls)
  • Toms Kursītis (basģitāra/vokāls)
  • Mārtiņš Kokars (bungas)
     

Viņu darbs un bagātā pieredze runā pati par sevi. Augstākā izglītība mūzikā un prakse, sadarbībā ar vadošajiem Latvijas nozares pārstāvjiem – kā mūziķiem, tā pasākumu organizatoriem, ir ļāvusi izveidot pārbaudītu konceptu, kas sevī ietver māksliniecisku kvalitāti un auditorijas piesaistei nepieciešamo atraktivitāti.

Mūziķu repertuārā ietilpst pasaules un latviešu hīti. Liela daļa skaņdarbu tiek izpildīti savā oriģinālajā skanējumā, tomēr vairāki ir īpaši aranžēti, lai atbilstu "deju mūzikas" kategorijai, paturot visiem zināmo melodiju, bet pavadījumu pārveidojot, piemēra, džaiva, sambas, regeja, fokstrota, valša u.c. manierēs. Tiek piedāvāta iespēja pielāgot vakara atmosfēru, vai atstāt tās izvēli 
ansambļa ziņā.

Mūziku mēs baudām, klausāmies to, ko radījuši citi un, radām paši – grupas dalībniekiem mūzika ir dzīvesveids. Esam satikušies „Sarīkojumu Ansamblī”, lai kopīgi radītu svētkus Jums un Jūsu mīļajiem!” – Anna Zankovska, grupas soliste.

Kopš savas dibināšanas, 2015. gadā, Sarīkojumu Ansamblis jau ir piedalījies ap 120 svētku organizēšanā. Sadarbībā ar uzņēmumu darbiniekiem, pasākumu organizatoriem un pašvaldību pārstāvjiem, ir izdevies teikt “paldies” vairākiem tūkstošiem cilvēku. Jau iekrāti stāsti un atmiņas, kuros dalīties kopā ar aktīviem sekotājiem sociālajā vidē. Turpinām pieiet katram pasākumam individuāli un gūt patiesas emocijas notikuma gaitā.

Tiekamies svētkos!

Vairāk video skatieties Sarīkojumu Ansamblis youtube kanālā.

Video

Sarīkojumu Ansamblis- Rockabilly
Sarīkojumu Ansamblis - Mīlētā latviešu estrāde
Sarīkojumu Ansamblis. Pasaules hiti

Jautā mums!

captcha