FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Grey Velvet Trio

latviešu un pasaules autoru skaistākās dziesmas instrumentālā pārlikumā
Visa Latvija
+371 29148787 Facebook
Visa Latvija

+371 29148787

Pakalpojuma apraksts

Grey Velvet Trio

Svētki ir neatņemama mūsu ikdienas daļa un kvalitatīva fona mūzika tiem vienmēr būs skaists papildinājums. Mūsu muzikālā apvienība Grey Velvet Trio ir tapusi pateicoties komponistam Jānim Lūsēnam.

Pirms vairākiem gadiem kādam ļoti īpašam gadījumam viņš radīja trio - flauta, čells un džeza ģitāra, lai atdzīvinātu jaunā skanējumā I.Kalniņa, J.Lūsēna, M.Brauna, V.Pūces, R.Kaupera, Z.Liepiņa u.c. latviešu komponistu skaistākās dziesmas. Pēc šī pasākuma atsauksmes bija tik pozitīvas, ka nolēmām šo muzikālo projektu turpināt.

Šo gadu laikā esam pārsteiguši un iepriecinājuši simtiem cilvēku ar savu iepriekš nedzirdēto skanējumu, muzicējot gan skaistās kāzu ceremonijās, gan lielos korporatīvos pasākumos. Pateicoties izdevniecības "Upe" novērtējumam, gada sākumā izdevām savu pirmo CD "Tas, ko tu vēlies...", kurā apkopotas skaistākās latviešu mīlas balādes instrumentālā skanējumā Jāņa Lūsēna aranžijās.

Grey Velvet Trio repertuāru nepārtraukti papildinām ar jaunām dziesmām un latviešu repertuāram arvien vairāk piepulcējas arī pasaules mūzikas skaistākās melodijas.

Trio sastāvā ir profesionāli un regulāri koncertējoši mūziķi: flautiste Evija Mundeciema, čelliste Arta Tarasova un ģitārists Rihards Goba. Ikdienā esam Latvijas Nacionālās operas un Radio bigbenda mūziķi.

Ieskatam dažas dziesmas no mūsu repertuāra var noklausīties www.youtube.com, meklētājā atrodot Grey Velvet Trio kanālu. Piemēram:
"Zemeslodes"
 "Tik un tā" 
"Mazā bilžu rāmītī"
"Buramdziesmiņa"
"Trīs zvaigznes"

Būsim priecīgi, ja mūsu radītais projekts Jūs uzrunāja un mūsu sadarbība vairos pozitīvas emocijas daudzu cilvēku skaistākajos dzīves brīžos.

Ar sveicieniem
Evija Mundeciema

Video

Zemeslodes
Tik un tā
Mazā bilžu rāmītī - Grey Velvet Trio
Buramdziesmiņa
Trīs zvaigznes

Jautā mums!

captcha