FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

The Picture

kāzu un ballīšu mūziķi
Visa Latvija
+371 20013332 Twitter / Facebook
Visa Latvija

+371 20013332

Pakalpojuma apraksts

The Picture

KAS IR GRUPA "THE PICTURE"?

Grupas pamatā ir ideja - draudzība, mīlestība un mūzika, kas vieno. Mēs vienmēr esam ticējuši, ka ar skaņas palīdzību pasauli kaut uz brīdi var padarīt labāku, un, ja mēs kādam liekam justies labāk, savu labo darbu uz zemeslodes jau esam paveikuši. Mēs veidojam krāšņu bildi, kuru katrs var redzēt citādāk un izjust tās krāsas. Par pārējo jau runā augstākstāvoši spēki. 

Kopš pastāvēšanas sākuma, nu jau vairāk kā 10 gadu garumā, mēs iepriecinam klausītājus ne tikai ar savām kompozīcijām, bet arī ar "ballīti", kā mēs paši to mēdzam dēvēt. Mūsu repertuārā dzirdēsiet pamatā kvalitatīvu, dejojamu un līdzi dziedamu latviešu mūziku, kā arī lieliskus ārzemju skaņdarbus. 

KAS IR BALLĒJIES AR MUMS LĪDZ ŠIM?

Vairāk nekā 100 kāzu pāri un to viesi, korporatīvie klienti - Statoil, Magnum medical, Lidosta "Rīga", Akvedukts, Latvijas lielāko pasākumu aģentūru viesi, studenti (Latvijas Universitāte, Ventspils augstskola, b/a "Turība", Rīgas Tehniskā universitāte, Ekonomikas un Kultūras augstskola, Latvijas Kultūras koledža, Latvijas Kultūras akadēmija, Rīgas Stradiņa universitāte u.c.), privātu dzimšanas dienu gaviļnieki un daudzi citi.

KĀPĒC MĒS?

Mēs esam jauni, pieredzējuši un mīlam to, ko darām. Ballīšu spēlēšana nav mūsu pamatdarbs, līdz ar ko mēs vēl aizvien spējam nodrošināt personīgu attieksmi un savu priekšnesumu sniegt ar prieku. Un pats svarīgākais - mēs esam pretimnākoši un darīsim visu, lai kāzas būtu brīnišķīgākais jūsu dzīves notikums.

Audio

Fledermausis
Mazā bilžu rāmītī
Rudens
Tev piedzims bērns

Jautā mums!

captcha