FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vigars un Vladimirs

kāzu muzikanti
Visa Latvija
+371 29131115 Mājas lapa / Facebook
Visa Latvija

+371 29131115

Pakalpojuma apraksts

Vigars un Vladimirs

Vigars un Vladimirs – muzikanti kāzās, jubilejās, banketos, ballēs vai citos jautros pasākumos.

Repertuārā pārsvarā populāras, tautā pazīstamas melodijas un dziesmas latviešu, angļu, krievu, itāliešu, lietuviešu un citās valodās. Sākot no vienkārša šlāgera līdz populāriem latviešu un ārzemju pop un rokmūzikas hītiem un instrumentālām kompozīcijām.

Repertuārā ir gan „Pie dzintara jūras” un tamlīdzīgi šlāgeri, gan tādas balādes kā „Hotel California” (ar visu ģitāras solo), gan rokenrola klasika „Blue Suede Shoes” stilā.

Mūsdienīgs skanējums. Nopietna attieksme pret klientu. Liela, vairāk kā 20-gadīga pieredze. Apritē esoši un regulāri muzicējoši, profesionāli izpildītāji. Kvalitatīvi instrumenti, aparatūra, gaismas. Spēcīgs, vīrišķīgs vokāls. Nepieciešamības gadījumā varam nodrošināt ar vakara vadītāju.Esam ar savu transportu. Apkalpojam ne tikai latvisku vai jauktu auditoriju, bet arī 100% krievu uc. publiku.

Ir regulāra iespēja mūsu sniegumu noklausīties vietās, kurās spēlē dzīvo mūziku, piemēram, Lido Krasta alus pagrabā uc. Varam pieaicināt DJ.

Nelielu pasākumu apskaņošana līdz 5kW, radiomikrofona(u) iznomāšana un citi pakalpojumi.

Minimālais sastāvs 2 cilvēki. Labskanīgumam varam pieaicināt profesionālu saksofonistu, vijolnieku, basģitāristu vai sitamo instrumentu speciālistu. Šādā sastāvā grupa sauksies Vigars & Draugi.

Braucam uz jebkuru vietu Latvijā. Zvaniet un nenožēlosiet!

Vairāk demo skatīt www.youtube.com vai skatīt Vigars Vinkelmanis profilā Facebook vai www.draugiem.lv.

Video

„Vigars un Vladimirs" - muzikanti kāzās, jubilejās

Jautā mums!

captcha