FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Vigars un Vladimirs

kāzu muzikanti
Vigars un Vladimirs – muzikanti kāzās, jubilejās, banketos, ballēs vai citos jautros pasākumos.

Repertuārā pārsvarā populāras, tautā pazīstamas melodijas un dziesmas latviešu, angļu, krievu, itāliešu, lietuviešu un citās valodās. Sākot no vienkārša šlāgera līdz populāriem latviešu un ārzemju pop un rokmūzikas hītiem un instrumentālām kompozīcijām.

Repertuārā ir gan „Pie dzintara jūras” un tamlīdzīgi šlāgeri, gan tādas balādes kā „Hotel California” (ar visu ģitāras solo), gan rokenrola klasika „Blue Suede Shoes” stilā.

Mūsdienīgs skanējums. Nopietna attieksme pret klientu. Liela, vairāk kā 20-gadīga pieredze. Apritē esoši un regulāri muzicējoši, profesionāli izpildītāji. Kvalitatīvi instrumenti, aparatūra, gaismas. Spēcīgs, vīrišķīgs vokāls. Nepieciešamības gadījumā varam nodrošināt ar vakara vadītāju.Esam ar savu transportu. Apkalpojam ne tikai latvisku vai jauktu auditoriju, bet arī 100% krievu uc. publiku.

Ir regulāra iespēja mūsu sniegumu noklausīties vietās, kurās spēlē dzīvo mūziku, piemēram, Lido Krasta alus pagrabā uc. Varam pieaicināt DJ.

Nelielu pasākumu apskaņošana līdz 5kW, radiomikrofona(u) iznomāšana un citi pakalpojumi.

Minimālais sastāvs 2 cilvēki. Labskanīgumam varam pieaicināt profesionālu saksofonistu, vijolnieku, basģitāristu vai sitamo instrumentu speciālistu. Šādā sastāvā grupa sauksies Vigars & Draugi.

Braucam uz jebkuru vietu Latvijā. Zvaniet un nenožēlosiet!

Vairāk demo skatīt www.youtube.com vai skatīt Vigars Vinkelmanis profilā www.facebook.com vai www.draugiem.lv.
Video
  • „Vigars un Vladimirs" - muzikanti kāzās, jubilejās
  • „Vigars un Vladimirs" - muzikanti kāzās, jubilejās