FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kapok?

netradicionālas idejas ar individuālu pieeju tieši jums
Piegāde Rīgā un tās apkārtnē
+371 2455****Parādīt Facebook / Instagram
Piegāde Rīgā un tās apkārtnē

+371 2455****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Kapok?

Piedāvājam nestandarta risinājumu jūsu kāzām.

Meklējat kaut ko pavisam unikālu, kas atšķirtos no citu piedāvājumiem?

Izmantojam dabīgas, svaigas un kvalitatīvas Latvijā ražotas izejvielas.

Kapok piedāvā ceptas kūkas, keksiņus, mafinus, makarūnus, cepumus un citu veidu saldos ēdienus. Galvenais produkts ir kūkas, kuras cepam dažādiem dzīves svētkiem. Katra kūka ir roku darbs, kas tiek individuāli izdomāta un izveidota. Process sākas ar garšas izvēli, kuras jūs varat kombinēt, izveidojot paši savu unikālo garšu kombināciju un tad veidojam dizainu tieši jūsu kūkai.

Viena no būtiskākajām lietām, ko novērtējam ir komunikācija, tāpēc pavadām daudz laika jautājot dažādus jautājumus par pāri, svinību detaļas un citu informāciju. Šādi spējam izprast pāra personību, izveidojot kāzu kūku viņu lielajai dienai. Kāzu Torte ir viens no svinību simboliem un kāzas ir viena no nozīmīgākajām svinībām daudzu cilvēku dzīvēs.

Par katras kūkas vizuālo noformējumu, garšas niansēm un sortimentu vienosimies individuālā sarunā. Iespējams pieteikties uz degustāciju un klātienē apspriest visus radušos jautājumus, precizēt dekorējuma nianses. 

Ir iespējama kūku un citu gardumu piegāde gan Rīgā un tās apkārtnē. 
Ja nepieciešams, varam vienoties arī par citu piegādes vietu.

Jautā e-pastā!

captcha