FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Gastronome

sajūti atšķirību!
Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019
+371 67019619 Mājas lapa / Facebook
Krasta iela 68a, Rīga, LV-1019

+371 67019619

Pakalpojuma apraksts

Gastronome

Krāšņa, maiga, kārdinoša – gluži kā līgava kāzu dienā! Tā ir torte no Gastronome konditorejas! 

Konditoru centība un mīlestība gluži vai ieskauj katru svētku torti. Raugoties uz Gastronome konditoru radītajiem mākslas darbiem, saviļņojums neizpaliks – gluži kā dienā, kad tikāties pirmo reizi. Ne velti Gastronome konditoreja ir atzīta par vienu no labākajām Rīgā.

Gatavojot tortes pēc pasūtījuma, šie meistari ir spējīgi īstenot jebkuru jūsu vēlmi, kā arī paši izdomāt kaut ko pilnīgi neparastu. Līgavaiņa un līgavas figūriņas, mīļāko filmu varoņu atveidojumi, jebkura veida ziedu dekori, ieskaitot šobrīd modernos dekorus no dzīvajiem ziediem, tortes, kas izskatās kā tējas servīze, toiterjers, grāmata vai brenda somiņa – katras tortes dizains ir unikāls un tiek izstrādāts tieši Jums!

Pildījums var būt jebkāds: biezpiena, siera, jogurta, no baltās vai tumšās šokolādes, svaigām ogām un augļiem, vai kāds cits, kuru vēlaties tieši Jūs. Šīs lieliskās konditorejas princips – nekādas ķīmijas un mākslīgo piedevu, tikai dabīgie augstākās klases produkti.

Katram, kurš pasūta kāzu torti Gastronome, ir ļoti uzmanīga un individuāla pieeja. Gadās, ka jaunlaulātie atnāk pie konditoriem, jau iepriekš zinot, kādu torti viņi vēlas. Taču bieži gadās, ka pasūtītāji lūdz konditorus pašiem izdomāt visu no a līdz z, turklāt tā, lai sanāktu Wow!. Un tad Gastronome konditori sarīko viņiem veselu interviju, kas ilgst citreiz ne vienu vien stundu, lai saprastu un sajustu jaunlaulāto stilu, dzīves un domāšanas veidu. Un pēc tās sākas īsta prāta vētra. Jo pie katras tortes šeit strādā nevis viens cilvēks, bet gan vesela augstākās klases konditoru komanda.

Kāzu torti Gastronome var pasūtīt līdz 50 kg (atkarībā no tās veida). Ja jaunlaulātajiem ir grūti izvēlēties starp vairākiem variantiem, ko tieši viņi vēlas, bet torti viņi taisās pasūtīt lielu (sākot no 5 kg), var pasūtīt iepriekšēju degustāciju. Un nogaršot līdz trīs dažādiem variantiem.

Ar gatavās tortes transportēšanu problēmu nebūs: kāzu dienā Gastronome piegādās un uzservēs to jūsu norādītajā adresē!

Gastronone –  Krasta iela 68a, Rīga.

Video

Gastronome - visgaršīgākie konditorejas izstrādājumi
Gastronome - gardēžu paradīze

Atrašanās vieta

Jautā mums!

captcha