FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Šokolādes strūklakas - karalisks deserts

kāzām un ballītēm
Visa Latvija
+371 26674409 Mājas lapa / Facebook
Visa Latvija

+371 26674409

Pakalpojuma apraksts

Šokolādes strūklakas - karalisks deserts

Šokolādes strūklakas viesībām

Šokolādes strūklakas ļauj mieloties ar karalisku desertu nepierastā veidā, radot īpašu svētku sajūtu un paliekot atmiņā gan viesiem, gan svinību rīkotājiem. Mūsu klienti, kas izmēģinājuši šo deserta baudīšanas piedzīvojumu, stāsta, ka šokolādes strūklakas palīdz radīt lieliskas un neaizmirstamas svinības, sajūsminot un izklaidējot visus svētku dalībniekus. 

Kas ir šokolādes strūklaka 

Šokolādes strūklaka ir kaskāde, kas atkarībā no strūklakas modeļa var sniegties pat vairāk nekā metra augstumā. Strūklakas darbības laikā pa kaskādi uz leju plūst silta, aromātiska un garda šokolāde, kuru var baudīt, iemērcot strūklakā jebkādas izvēlētās uzkodas – augļus, ogas vai konditorejas izstrādājumus.

Kādu šokolādes strūklaku izvēlēties

Pateicoties mūsu plašajam strūklaku piedāvājumam – no 58 cm augstām šokolādes strūklakām līdz vairāk nekā metru augstām, šo izklaidējošo un interesanto deserta baudīšanas procesu var ienest dažāda mēroga viesībās.

Jebkura šokolādes strūklaka bagātinās jebkura lieluma pasākumu. Tomēr mūsu klienti parasti pasūta mazāku strūklaku svinībām līdz 100 viesiem, bet lielāku strūklaku, ja gaidāmi līdz 250 viesiem. Augstāko strūklaku (112 cm) izvēlas arī tie klienti, kas vēlas gūt greznākus iespaidus, neatkarīgi no plānotā viesu skaita.

Ja paredzat, ka Jūsu viesi būs īpaši izsalkuši vai kuplā skaitā, varam sarunāt, ka pasākuma laikā uzpildīsim Jūsu izvēlēto strūklaku ar papildu šokolādes devu. Tādā veidā jebkuru strūklaku var piemērot lielākam visu skaitam.

Dodiet priekšroku strūklakai, kas atbilst Jūsu svinību vērienam!

Kādas krāsas šokolādi izvēlēties

Svinībām piedāvājam izcilas kvalitātes piena, tumšo un balto šokolādi no Beļģijas. 

Blakus ierastajām un iemīļotajām šokolādes krāsām mūsdienās arvien lielāku popularitāti iemanto arī strūklakas pārsteidzoši spilgtos un izteiktos toņos. Koši oranža vai spilgti zaļa šokolādes strūklaka pārsteigs jebkuru viesi! Baltajai šokolādei pievienojot vēlamo pārtikas krāsvielu, šokolādes strūklakai varam piešķirt jebkuru krāsu. Minētās piedevas ir drošas, tās nemaina ne šokolādes garšu, ne smaržu, kā arī nemazina šokolādes augsto kvalitāti.

Jūsu ieguvumi, viesībās izmantojot šokolādes strūklaku

Lai Jūsu svinības izdotos godam, mēs nodrošinām izcilu servisu. Izvēloties kādu no šokolādes strūklakām, Jūs iegūstat:

  • bezrūpīgu un neaizmirstamu deserta baudīšanas piedzīvojumu
  • greznu un jautru noskaņu, izklaidējot gan pieaugušos, gan bērnus
  • augstākā labuma beļģu šokolādi ar izcilu garšu un aromātu, kā arī visus nepieciešamos piederumus šokolādes deserta baudīšanai
  • apmācību strūklakas lietošanā un pilnu servisu (atvedam, uzstādām, novācam un apkalpojam visa pasākuma garumā)
  • augļus, ogas un citus našķus, par to atsevišķi vienojoties
     

Ievērojama pieredze dažādās viesībās ar šokolādes strūklakām

Vairāk nekā 6 gadus ilgās pieredzes laikā esam piedalījušies visdažādākā profila viesībās – gan mazās, intīmās svinībās ģimenes vai draugu lokā, gan vērienīgās kāzu svinībās viesu namos, muižās un pilīs, gan aizraujošās ballītēs naktsklubos. Ikvienā pasākumā mūsu sarūpētās šokolādes strūklakas radīja prieku, ko vislabāk raksturo kāda klienta teiktais pēc viesībām:

Nevarējām īsti saprast, kam bija lielāks prieks par šokolādes strūklaku – bērniem vai pieaugušajiem.”

Jautā mums!

captcha