FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

GRENARDI

īpaši izmeklēti un kvalitatīvi laulības gredzeni
Rīga, Tallina
+371 6000****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Rīga, Tallina

+371 6000****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

GRENARDI

GRENARDI ir eksperts ekskluzīvu rotaslietu pasaulē, kas veikalos Rīgā un Tallinā piedāvā izsmalcinātas rotaslietas ar dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem no vairāk kā 40 privātiem un pasaulē atpazīstamiem zīmoliem. Klientu uzticība vairāk kā 22 gadu garumā apliecina uzņēmuma spēju piedāvāt tikai visaugstākās kvalitātes juvelierizstrādājumus un nodrošināt izcilu servisu klientiem. 

GRENARDI rotaslietu klāstā pieejami īpaši izmeklēti un kvalitatīvi vācu zīmola MEISTER laulību gredzeni, kas ir tikpat bezgalīgi kā pati mīlestība. Eleganti, ilgmūžīgi un ērti – tās ir kvalitātes vērtības, kas MEISTER jau kopš 1897. gada padarījis par Eiropā vadošo uzņēmumu laulību gredzenu izgatavošanā. 

Gredzenus izgatavo izcili juvelieri, nodrošinot tiem ne tikai visaugstāko kvalitāti un ilgmūžību, bet arī no modes neizejošu dizainu. MEISTER apvieno klasisko ar moderno, lai gredzeni būtu pārlaicīgi un nododami no paaudzes paaudzē. Un ne mazāk būtiski – lai tie būtu īpaši ērti gredzenu nēsātājiem. Dizaineru prasmes apvienot skaistumu ar ērtumu apliecina arī iegūtās prestižās dizaina balvas. 

MEISTER iestājas par ilgtspējību, tāpēc gredzenos izmantotie dārgmetāli ir no pārstrādātiem materiāliem, kā arī briljanti iegūti tikai tajos pasaules reģionos, kuros nav nemieri un kur to ieguvēji var pierādīt briljantu atbilstību augstākajiem kvalitātes standartiem. 

Apskatiet gredzenus grenardi.lv vai pielaikojiet klātienē GRENARDI Vecrīgas salonā, Vaļņu ielā 5.

Video

MEISTER Trauringfilm
MEISTER Verlobungsfilm

Jautā e-pastā!

captcha