FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Arvis Kotins

juvelieris
Rīga
+371 2948****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Rīga

+371 2948****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Arvis Kotins

Saderināšanās, laulību gredzeni un citas rotaslietas – Jūsu iedvesma mūsu izpildījumā!

Mūsu rotas tiek izgatavotas ar rokām, cienot gadsimtiem senas meistaru tradīcijas, lai sasniegtu rezultātu, kas ir spējīgs izturēt laika pārbaudi.

Mēs zinām, ka īsts laulību gredzens sver ne mazāk kā 3 grami, un mēs garantējam, ka mūsu stiprinātie dārgakmeņi ir mūžīgi. Ikviena rotaslieta ir rūpīgs roku darbs ar individuālu meistara pieeju. Ieklausoties klienta vēlmēs un izmantojot augstas kvalitātes materiālus, mēs dodam Jums meistara garantiju, ka Jūs iegūsiet unikālu viena eksemplāra rotaslietu, kuru varēsiet nodot mantojumā no paaudzes paaudzē.

Ikvienu Jūsu ideju ir iespējams pārvērst realitātē!

Ļaujiet mums piedalīties svarīgākajos Jūsu dzīves mirkļos, izgatavojot saderināšanās un laulību gredzenus — mēs ticam, ka šīs ir svarīgākās rotas ikviena cilvēka dzīvē, un tās tiks izgatavotas ar pienācīgu rūpību.

Mēs ticam, ka ikvienai rotai ir stāsts. Stāsts, ko tajā ieliek meistars, un stāsts, ko izstāstīs rotas nēsātājs. Mēs iedvesmosimies no Jūsu idejām, lai radītu izcilu skaistumu un kvalitāti Jūsu rotām!

Ieskaties arī Arvja Kotina youtube kanālā!

Jautā e-pastā!

captcha