FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Baltu rotas

saderināšanās un laulību gredzeni, rotas kāzām
Grēcinieku iela 11-2, Rīga / Pils iela 16, Sigulda
+371 2929****Parādīt Mājas lapa / Facebook / Instagram
Grēcinieku iela 11-2, Rīga / Pils iela 16, Sigulda

+371 2929****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Baltu rotas

Katrs gredzenu pasūtījums ir īpašs. Mums ir patiess gods, ka savas svarīgākās rotas gatavošanu uzticat mums. No mūsu rokām līdz Jūsu. Rotas, kas stāsta par Jūsu vērtībām.

Iespēja pašiem iesaistīties procesā un radīt unikālus un neatkārtojamus gredzenus, tos veidojot kopā ar mūsu meistaru. Un mēs tos izgatavosim sudrabā, zeltā un to kombinācijās.

Senās latviešu zīmes ir unikāls mūsu tautas kultūras mantojums, ko mēs ar godu iekļaujam rotās, kas būs kopā ar Jums ikdienu. Izvēlieties kādu no mūsu dizainiem, vai radīsim gredzenus ar Jūsu izvēlēto seno zīmju kombināciju.

Iespējas un idejas gredzeniem ir daudz un nebeidzamas - gredzeni ar pirktu nospiedumiem, sirds ritmu, kaltu faktūru, koka mizas unikālo rakstu. 

Gredzenus gatavojam no sudraba, dažādu krāsu zelta (dzeltenā, sarkanā vai baltā) vai to kombinācijām.

Pasūtot zelta gredzenus, iespējams izmantot klienta zeltu kā samaksu par materiālu. Zelts tiek īpaši pārbaudīts un attīrīts, tāpēc iespējams izmantot jebkādas krāsas zeltu, un iegūt nepieciešamo zelta krāsu.

Visu izgatavoto gredzenu materiāla atbilstību pārbauda Valsts proves inspekcija, uzliekot attiecīgā materiāla zīmogus: zeltam 585, sudrabam 925 provi. 

Plašāka informācija, gredzenu katalogs un pasūtīšana mūsu mājaslapā.

Gaidīsim arī mūsu veikalos, lai izvēlētos kādus no mūsu gatavajiem modeļiem vai pasūtītu individuālos gredzenus. Vecrīgā, Grēcinieku 11 un Siguldā, Pils kompleksā.

ieva@balturotas.lv 
+371 29295142 
www.BaltuRotas.lv 

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha