FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Miilu papery

kāzu papīrlietu studija jūsu sapņu īstenošanai
Rīga, visa Latvija | piegāde visā pasaulē
+371 2610****Parādīt Facebook / Instagram
Rīga, visa Latvija | piegāde visā pasaulē

+371 2610****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Miilu papery

Apsveicu, jūs precaties!

Ar kāzu ielūgumu jūs pavēstīsiet saviem draugiem un radiem par vienu no svarīgākajiem jūsu dzīves notikumiem. Izvēlieties tieši jums radītus ielūgumus, kas atspoguļo jūsu personību un plānoto kāzu stilu. Ielūgumi var būt atturīgi eleganti vai tieši pretēji - rotaļīgi koši.

Ielūguma teksts viesiem nodod informāciju par jūsu kāzu dienu, laiku un vietu, bet ielūguma dizains sniedz pirmo priekšstatu par jūsu īpašo dienu un noskaņu, kas valdīs jūsu kāzās.

Radot jūsu kāzu ielūgumus, vislielākā uzmanība tiek pievērsta tieši detaļām, kas jūsu ielūgumus padarīs īpašus – vai tas būtu biezs dizaina papīrs ar reljefu, elegants caurspīdīgais akrila ielūgums, tik ļoti aktuālā baltā druka uz tumša papīra vai karaliskā samta aploksne, aizdarīta ar vaska zīmogu, kurā iespiesti jūsu iniciāļi.

Kāzu ielūgumu cena un izgatavošanas laiks

Kāzu ielūgumu izgatavošana aizņem 2-4 nedēļas, taču, izvēloties kādu no gatavajiem dizainiem, izstrādes laiks var būt arī īsāks.

Ielūgumu cena ir atkarīga no jūsu izvēlētā dizaina, materiāla, kartīšu skaita un formas. Variāciju ir tiešām daudz, tāpēc ielūgumu cenas amplitūda ir plaša - no 5 līdz 13 eiro par ielūgumu komplektu.

Lai uzzinātu precīzu cenu jūsu sapņu ielūgumiem, sazinies ar mums!

Papildus pakalpojums – kāzu ielūgumi pašu rokām

Nereti jaunie pāri vēlas piedalīties ielūgumu radīšanas procesā, vai uzņemties to izgatavošanu paši. Lai arī sākumā tā neliekas, ielūgumu izgatavošanas process var būt pat ļoti komplicēts un laikietilpīgs. Tāpēc piedāvāju dalīties ar savām zināšanām un būt padomdevējs šajā procesā, lai ielūgumu radīšana jums sagādātu prieku, nevis stresu.

Ar manis sniegto atbalstu, jūs ietaupīsiet ne tikai savu laiku, bet arī naudu, jo jums būs skaidri zināmi soļi, kā pašu spēkiem radīt jūsu kāzu ielūgumus, ko darīt un ko ne. Piemēram, jums nebūs jāizvēlas starp simtiem dažādu papīru, bet jūs skaidri zināsiet, kāds papīrs ir vajadzīgs tieši jūsu ielūgumiem.

Konsultācija BRONZA (20-50 EUR):

  • Padomi maketa izstrādei
  • Precīzas norādes projekta īstenošanai - materiālu, tipogrāfiju izvēle
  • Atbildes uz jūsu jautājumiem

Konsultācija ZELTS (70-100 EUR):

  • Digitālā maketa izstrāde
  • Precīzas norādes projekta īstenošanai - materiālu, tipogrāfiju izvēle
  • Atbildes uz jūsu jautājumiem
     

Sazinieties ar mums un mēs radīsim jūsu sapņu ielūgumus jūsu sapņu kāzām!

Ar mīlestību,
Monta no Miilu papery

Ieskaties arī Miilu papery TikTok kanālā!

Jautā e-pastā!

captcha