FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Tipografijas.lv

ielūgumu izgatavošana - dizaina izstrāde un druka
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011
+371 2786****Parādīt Mājas lapa Mājas lapa / Facebook
Lāčplēša iela 70, Rīga, Latvija, LV-1011

+371 2786****Parādīt

Pakalpojuma apraksts

Tipografijas.lv

Individuāla dizaina izstrāde un ielūgumu druka uz jebkuru Jums nozīmīgu pasākumu!

Kāzu ielūgumi – tas ir svarīgs jūsu kāzu stāsta sākums, kurš rada pirmo iespaidu par tuvojošām svinībām. Kāzu ielūgumi ar individuālu dizainu, kurā ir ielikta jūsu dvēseles daļa, jūsu viesos izraisīs sajūsmu un ievirzīs viņus priecīgā pirms svētku atmosfērā.

Kāzu ielūguma dizains
Oriģinālam kāzu ielūgumam jābūt kāzu stilā un harmoniski jāpapildina visu jūsu svinību pamata stilu. Mūsu dizaineri palīdzēs jums izveidot unikālu, individuālu dizainu.

Pēc pasūtītāja velmes ielūgumi var saturēt līgavaiņa un līgavas fotogrāfijas.

Kāzu ielūguma dizaina izstrādes termiņi un cenas ir atkarīgas no sarežģītības, bet klasiskus ar pamatinformāciju var izveidot dienas laikā un izmaksas ir sākot no 20 EUR+PVN. Ekskluzīva dizaina izstrāde 2-3 dienas, cenas sākot no 40 EUR+PVN.

Kāzu ielūgumu druka
Mēs piedāvājam dažādus drukas veidus, kā arī pašu izplatītāko un ekonomiskāko veidu – pilnkrāsu digitālo druku. Šī tehnoloģija ļauj nodrukāt skaistus ielūgumus uz dizaina vai gluda glancēta, matēta papīra. Ievietojot ielūgumu krāsainā aploksnē, jūs saņemsiet reprezentablu komplektu neizmantojot dārgos drukas veidus.

Kāzu ielūguma drukas termiņi un cenas ir atkarīgas no sarežģītības, formāta un izgatavošanas tehnoloģijas. Digitālā druka ir iespējama dienas laikā un aptuvenās izmaksas ir sākot no 10 EUR+PVN.

Vēl izgatavojam arī:

  • fotogrāmatas;
  • kāzu avīzes;
  • etiķetes uz pudelēm;
  • piebraukšanas shēmas un dreskoda kartes;
  • sēdvietu kartes ar vārdu;
  • pasākuma programma;
  • birkas;
  • uzlīmes.


Plašāka informācija mājaslapā.

Atrašanās vieta

Jautā e-pastā!

captcha